The Great Heist: Sanal soygun oyunu!

Peyzaj Nedir? Peyzaj Nasıl yapılır?

Cumhurbaşkanı Talimat Verdi, Cam Filmi Yasağı Kalkıyor mu ?

Esrarengiz Tarsus Kazısı İle İlgili Bilinmeyen Gerçekler ve Görgü Tanıklarının Anlattıkları

19. Dönem PÖH 2017 (POMEM) Sınav Sonuçları Açıklandı

GÜNDEM 11 Mayıs 2017
361 views

POMEM Özel Harekat sınav sonuçları açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğünce Polis Meslek Eğitim Merkezleri’nde özel harekat polisi olarak yetiştirilmek üzere, 10 bin erkek öğrenci adayı için yapılan sınavın sonuçları belli oldu.

Emniyet Genel Müdürlüğünce, 10 bin özel harekat polisi  alımı için yapılan sınavın sonuçları açıklandı. 

Emniyet Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Polis Meslek  Eğitim Merkezleri’nde (POMEM) özel harekat polisi olarak yetiştirilmek üzere, 10  bin erkek öğrenci adayı için 285 bin kişinin başvurduğu 19. Dönem POMEM Özel  Harekat Sınavı sonuçları açıklandı.

Adaylar sınav sonuçlarını, Polis Akademisi Başkanlığı’nın  http://www.pa.edu.tr/ internet sitesinden T.C. kimlik numarası ve e-devlet  şifrelerini girerek öğrenebilecek. Sınav sonuçları hakkında ayrıca adaylara  yazılı tebligat yapılmayacak.

Adayların, eğitimin başlayacağı 1 Haziran 2017 saat 17.00’ye kadar,  belirlenen POMEM’lerde hazır bulunmaları gerekiyor.

Asıl olarak sınavı kazanan adayların POMEM’e geçici kaydı sırasında  eksik belge getiren, intibak eğitimi için bildirilen günün mesai bitimine kadar  başvuruda bulunmayan, intibak eğitimi sırasında kendi isteği ile eğitim  merkezinden ayrılan veya ilgili mevzuat gereği POMEM öğrencisi olamayacakları  sağlık kurulu raporu ile tespit edilen adayların yerine, puan sırasına göre yedek  adaylar çağrılacak.

Polis Özel Harekat 2017 (POMEM) Sınav Sonuçları İçin Tıklayınız

Bu yazıyı beğendiyseniz lütfen paylaşın
Bizi Facebook'ta Takip Etmeyi Unutmayın
Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !