Reklam

27 Ocak 2017 tarihinde eklendi.

”Yeni bir müşteri kazanmanın en iyi yolu, mevcut müşterileriniz için müstakbel müşterilerinizi etkileyecek reklamlar yapmaktır”

Düşüncesi ile yola çıkarak Bisosyo.com olarak firma, ürün yada websitenizin reklamını yapabilir ve binlerce kişiye ulaştırabiliriz.

Sosyal medya gündemini takip ederek viral içerik paylaşımı yapılan sosyal paylaşım platformumuzda 2 kategori altında reklamlarınızı yayınlıyoruz. İlk kategori tanıtım yazısı şeklinde oluşturulmuş içerik paylaşımı, ikinci kategori ise 300×250 ebatlarında hareketli yada sabit banner reklam biçiminde oluşturulmaktadır.

TANITIM YAZISI

Firmanızın,ürününüzün yada websitenizin  tanıtımının yapıldığı ve sitemizde sponsorlu içerik kategorisinde yayınlanan içeriklerdir. Tanıtım yazıları minimum 200 kelimeden oluşur. Yazı içeriğinde sizin belirlediğiniz 3 adet anahtar kelime bulunur ve bu anahtar kelimelere yine sizin isteğiniz doğrultusunda backlink verilir. Bunların yanında tanıtım yazınızda minimum 1 adet maksimum 3 adet görsel bulunmalıdır. Bu görseller sizin tarafınızdan belirlenerek bizlere iletilir ve yazı içinde uygun yerlere yerleştirilir. Oluşturulan tanıtım yazısı tüm sosyal medya hesaplarımızda takipçilerimiz ile paylaşılır ve asla yayından kaldırılmaz.

300×250 BANNER REKLAM

 

Tercihinize göre hareketli yada hareketsiz olarak oluşturulan, içeriklerin üst kısmında yer alan banner reklam seçeneğimiz 300×250 ebatlarındadır. Banner reklam görseli sizin belirleyeceğiniz bir linke direkt olarak bağlanır ve  siteyi ziyaret eden her kullanıcı tarafından görülür. İlgi çekici şekilde hazırlanan banner reklamların tıklanma oranı çok yüksektir.

Reklam vermek ve fiyat seçenekleri için reklam@bisosyo.com adresine mail göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !