REKLAM –

”Yeni bir müşteri kazanmanın en iyi yolu, mevcut müşterileriniz için müstakbel müşterilerinizi etkileyecek reklamlar yapmaktır” vizyonu ile yola çıkarak, her gün binlerce kişinin ziyaret ettiği sosyal içerik ve eğlence platformu olan bisosyo.com’da, firmanızın, herhangi bir ürününüzün veya web sitenizin reklamını yayınlayarak on binlerce kişiye ulaşmanızı sağlayabiliriz. 

Sitemizi kullanan ziyaretçilerimizi rahatsız etmeden en yüksek performans ilkesi ile yayınlanan reklamlarınız, her gün sitemizi ziyaret eden binlerce kişi tarafından görülür ve etkileşime girer. Böylece firmanızı, ürününüzü veya web sitenizi binlerce yeni kişi ile tanıştırabilir ve marka bilinirliğini arttırabilirsiniz. Sitemizde hemen hemen her bütçeye uygun reklam seçeneği bulunmaktadır. Aşağıda detayları ile anlattığımız reklam seçeneklerimizi inceleyerek sizin için en doğru olduğunu düşündüğünüz reklam seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

NOT: Reklamcılık kurallarımız gereği, sitemizde yasa dışı bahis, kumar ve cinsel içerikli reklamlar yayınlanmamaktadır.


ADVERTORİAL İÇERİK (TANITIM YAZISI)

Firmanızın, ürününüzün veya web sitenizin tanıtım yazısının yayınlanarak yapıldığı reklam türüdür. Minimum 200 ve maksimum 450 kelimeden oluşur, markanıza ait 2 adet görsel ve 1 adet logo içeren tanıtım yazınız, yine sizin belirleyeceğiniz anahtar kelimeler ile belirlediğiniz URL’ye direk bağlanabilir. Yayınlanan tanıtım yazılarınız, sitemizin tüm sosyal medya hesaplarında da paylaşılarak daha fazla kişi tarafından görülmesi sağlanır ve kalıcı reklam modelleridir. Yani tanıtım yazınız ömür boyu sitemizde kalır ve sizin talebiniz haricinde kaldırılması söz konusu olmaz. Yayınlanan tanıtım yazılarınız sitemizde ”Sponsorlu İçerik” kategorisinde yayınlanır ve ilgili kategoriye ana menüden kolayca ulaşılabilir.

Referans tanıtım yazısı reklamlarımızı buraya tıklayarak inceleyebilirsiniz.


YÖNLENDİRME REKLAMLAR

Ana sayfada içeriklerin arasına yerleştirilmiş reklam modelidir. İlgi çekici bir görsel ve yine ilgi çekici bir başlık ile hazırlanan reklam modeline tıklayan ziyaretçiler, direkt olarak reklamı yapılan markanın internet sitesine yönlendirilir. Yönlendirme reklamların yayınlanma süresi 7 gün olarak belirlenmiştir. Fakat ihtiyaç halinde bu süre ek ücret ödenerek alıcı tarafından uzatılabilir. Örnek reklam yerleşimi görseli için tıklayın.


BANNER REKLAMLAR

Firmanızın, ürününüzün veya web sitenizin, 300×250 ve 728×90 ebatlarında reklamının yapıldığı reklam modelidir. Yayınlanan banner reklamlar belirlediğiniz URL’ye direk bağlanmakta ve tıklandığı zaman ziyaretçi belirlediğiniz URL’ye yönlendirilmektedir. Sitemizde 2 farklı ebatta banner reklam seçeneği ve 10 farklı banner reklam alanı bulunmaktadır. Banner reklam seçeneklerimizi inceleyerek sizin için en uygun reklam alanını ve ebadını belirleyebilirsiniz.

300×250 Banner Reklamlar

  •  Ana sayfa yan sütun No #1 ( Durum : Musait )

Ana sayfadaki yan sütun bölümünün üst kısmında bulunan 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Konum olarak ”Popüler İçerikler” sekmesinin hemen üzerinde bulunur ve banner reklam sadece ana sayfada görüntülenir.

Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • Ana sayfa yan sütun No #2 ( Durum : Musait )

Ana sayfadaki yan sütun bölümünün alt kısmında bulunan 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Konum olarak ”Popüler İçerikler” sekmesinin hemen altında bulunur ve banner reklam sadece ana sayfada görüntülenir. Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • Yazı detayı yan sütun No #1 ( Durum : Musait )

Yazı içindeki yan sütun bölümünün üst kısmında bulunan 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Konum olarak ”Popüler İçerikler” sekmesinin hemen üzerinde bulunur ve banner reklam sadece yazı sayfasında görüntülenir. Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • Yazı detayı yan sütun No #2 ( Durum : Musait )

Ana sayfadaki yan sütun bölümünün alt kısmında bulunan 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Konum olarak ”Popüler İçerikler” sekmesinin hemen altında bulunur ve banner reklam sadece yazı sayfasında görüntülenir. Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • Yazı içi yerleştirilmiş No #1 ( Durum : Musait )

Yazı içinde, başlığın hemen alt kısmına yerleştirilmiş 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Ziyaretçiler tarafından görülme oranı %100’dür ve tıklanma oranı çok yüksek reklamdır. Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • Yazı içi yerleştirilmiş No #2 ( Durum : Musait )

Yazı içinde, yazı gövdesinin orta kısmına yerleştirilmiş 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Ziyaretçiler tarafından görülme oranı %90’dır ve tıklanma oranı çok yüksek reklamdır. Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • Yazı içi yerleştirilmiş No #3 ( Durum : Musait )

Yazı içinde, yazı gövdesinin en alt kısmına yerleştirilmiş 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Ziyaretçiler tarafından görülme oranı %80’dir ve tıklanma oranı çok yüksek reklamdır. Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

728×90 Banner Reklamlar

  • Yazı içi yerleştirilmiş No #1 ( Durum : Musait )

Yazı içinde, başlığın hemen alt kısmına yerleştirilmiş 728×90 ebatlarındaki reklam türüdür. Ziyaretçiler tarafından görülme oranı %100’dür ve tıklanma oranı çok yüksek reklamdır. Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • Yazı içi yerleştirilmiş No #2 ( Durum : Musait )

Yazı içinde, yazı gövdesinin orta kısmına yerleştirilmiş 728×90 ebatlarındaki reklam türüdür. Ziyaretçiler tarafından görülme oranı %90’dır ve tıklanma oranı çok yüksek reklamdır. Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • Yazı içi yerleştirilmiş No #3 ( Durum : Musait )

Yazı içinde, yazı gövdesinin en alt kısmına yerleştirilmiş 728×90 ebatlarındaki reklam türüdür. Ziyaretçiler tarafından görülme oranı %80’dir ve tıklanma oranı çok yüksek reklamdır. Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

Tüm reklam seçenekleri fiyatlandırma tablosunu incelemek için tıklayın.

Reklam siparişi ve tüm sorularınız için aşağıdaki formdan mesaj göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur