Saç Dökülmesine Sihirli Dokunuş; Saç Ekimi Uzmanı Songül Alcı


Çağımızın hastalığı olan ve toplumun çok büyük bir kesiminin şikayetçi olduğu saç dökülmesi problemi, teknolojinin bizlere sunduğu saç ekimi  uygulaması ile sorun olmaktan çıkıyor.

Profesyonel saç ekimi uygulamaları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan saç ekimi uzmanı Songül Alcı sektörde öncü isimlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Saç ekimi konusunda oldukça iyi işler ortaya koyan Songül Alcı saç ekimi uzmanlığı kariyerine 2001 yılında başladı. Mesleğini başarı ile icra eden Alcı 2006 yılında mikromotor uygulaması ile FUE’yi ilk uygulayan saç ekimi uzmanı ünvanını aldı. Ardından 2008 yılında Medicalpark Saç Ekim ünitelerinin kuruculuğunu yaptı ve kurmuş olduğu saç ekim üniteleri en iyi saç ekim merkezi ünvanını aldı.

Saç dökülmesi ve tedavisi, saç ekimi ve estetik cerrahi alanlarında müşterilerine profesyonel ve sorunsuz hizmet veren Songül Alcı çalışma misyonunu; ‘’ Globaldeki varlığımızı kaliteli bir şekilde sürdürmek, Misafirlerimize en uygun tedavi yöntemini belirleyerek kaliteli sonuçlar almalarını sağlamak, Misafirlerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde tespit edip beklentilerini tam olarak karşılamak ve yaşam kalitelerini arttırmaktır.’’ şeklinde belirtmektedir. Benimsediği müşteri memnuniyeti misyonu ile sadece yurt geneli ile kalmayıp yurt dışından da binlerce kişiye saç ekimi hizmeti veren Saç Ekimi Uzmanı Songül Alcı’nın, ülkemizin sağlık turizmi sektörüne de katkısı oldukça büyüktür.

Saç dökülmesi sorununuz var ise kesinlikle işinizi şansa bırakmayın. Saç ekimi uzmanı Songül Alcı uzman kadrosu ve sektörde ki 15 yılın verdiği tecrübe ile  sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Daha detaylı bilgi ve randevu için http://songulalci.com adresine davetlisiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAHA FAZLA: TANITIM

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur