Saç Dökülmesine Sihirli Dokunuş; Saç Ekimi Uzmanı Songül Alcı


Çağımızın hastalığı olan ve toplumun çok büyük bir kesiminin şikayetçi olduğu saç dökülmesi problemi, teknolojinin bizlere sunduğu saç ekimi  uygulaması ile sorun olmaktan çıkıyor.

Profesyonel saç ekimi uygulamaları ile müşteri memnuniyetini ön planda tutan saç ekimi uzmanı Songül Alcı sektörde öncü isimlerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Saç ekimi konusunda oldukça iyi işler ortaya koyan Songül Alcı saç ekimi uzmanlığı kariyerine 2001 yılında başladı. Mesleğini başarı ile icra eden Alcı 2006 yılında mikromotor uygulaması ile FUE’yi ilk uygulayan saç ekimi uzmanı ünvanını aldı. Ardından 2008 yılında Medicalpark Saç Ekim ünitelerinin kuruculuğunu yaptı ve kurmuş olduğu saç ekim üniteleri en iyi saç ekim merkezi ünvanını aldı.

Saç dökülmesi ve tedavisi, saç ekimi ve estetik cerrahi alanlarında müşterilerine profesyonel ve sorunsuz hizmet veren Songül Alcı çalışma misyonunu; ‘’ Globaldeki varlığımızı kaliteli bir şekilde sürdürmek, Misafirlerimize en uygun tedavi yöntemini belirleyerek kaliteli sonuçlar almalarını sağlamak, Misafirlerimizin ihtiyaçlarını en uygun şekilde tespit edip beklentilerini tam olarak karşılamak ve yaşam kalitelerini arttırmaktır.’’ şeklinde belirtmektedir. Benimsediği müşteri memnuniyeti misyonu ile sadece yurt geneli ile kalmayıp yurt dışından da binlerce kişiye saç ekimi hizmeti veren Saç Ekimi Uzmanı Songül Alcı’nın, ülkemizin sağlık turizmi sektörüne de katkısı oldukça büyüktür.

Saç dökülmesi sorununuz var ise kesinlikle işinizi şansa bırakmayın. Saç ekimi uzmanı Songül Alcı uzman kadrosu ve sektörde ki 15 yılın verdiği tecrübe ile  sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır. Daha detaylı bilgi ve randevu için http://songulalci.com adresine davetlisiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy ver

Üzüldüm Üzüldüm
0
Üzüldüm
Eh işte Eh işte
0
Eh işte
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Kahkaha Attım Kahkaha Attım
0
Kahkaha Attım
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
İşte bu ! İşte bu !
0
İşte bu !
Şaşırdım Şaşırdım
0
Şaşırdım
Bisosyo Ads
''Yeni bir müşteri kazanmanın en iyi yolu, mevcut müşterileriniz için müstakbel müşterilerinizi etkileyecek reklamlar yapmaktır'' Tanıtım yazısı ve reklam için; reklam@bisosyo.com

Yorumlar 0

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DAHA FAZLA: SPONSORLU İÇERİK

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Gönder Gelsin !
Makale
Görsel veya video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Sorulara verilen cevaplara göre sonuca ulaştıran bir test oluştur
Galeri
Fotoğraflar yada videolar içeren bir galeri oluştur
Video
Video ve kısa bir açıklama içeren içerik oluştur
Oylama
Fikir ve kararları oylamak için içerik oluştur
Doğru-Yanlış Testi
Bilgiyi kontrol eden doğru yanlış testi oluştur