2018 Yılının En İyi 10 Netflix Filmi

3 dakikada okuyabilirsiniz


0

Birbirinden güzel filmleri ve dizileri ile tüm dünyada milyonlarca kişinin takip ettiği Netflix’in, takip edilmesinin en büyük sebeplerinden olan en iyi 10 Netflix filmi.

İşte Netflix’in 2018 yılında yayınlanan en iyi 10 filmi

1) Cargo


Netflix

Avusturya yapımı filmde bir virüs salgını olmuş ve insanlar zombiye dönüşmeye başlamıştır. Enfekte olmuş bir babanın 1 yaşındaki bebeğini saklayacak bir yer bulması için çok az bir zamanı kalmıştır.

2) Private Life


Netflix

Çocuk sahibi olmak isteyen orta yaşlarda ki bir çiftin tüm ümitlerinin bittiği anda ortaya çıkan genç bir kadın ile hayatlarının nasıl değiştiğini anlatan film listemizde ikinci sıraya yerleşiyor.

3) Calibre


Netflix

İsveç ormanlarında avlanmaya çıkan iki arkadaşın haftasonu tatili kabusa dönüşüyor. Hiç beklenmedik olaylar ile karşılaşan iki gencin hikayesinin anlatıldığı film oldukça etkileyici ve sürükleyici olaylara şahitlik etmenizi sağlıyor.

4) The Night Comes For Us


Netflix

Patronları tarafından küçük bir kızın öldürülmesi işi verilen tetikçiler, kızın ölmesini isteyen patronlarının peşine düşüyor ve kanlı ve aksiyon dolu bir macera başlıyor.

5) 22 Jully


Netflix

22 Temmuz 2011 yılında Norveç tarihinin en kanlı saldırısında yaşanan gerçek bir olayın canlandırıldığı 22 Temmuz, izleyicilerin büyük beğenisini toplayan filmlerden bir tanesi.

6) Beirut


Netflix

Eski bir diplomat, iç savaş sırasında esir alınan insanların mahkumlar ile takas edilmesi için savaşın sürdüğü şehre gönderilir. Ancak diplomatın bu şehirde yaşayacakları tahmin ettiğinden çok daha zor olacaktır.

7) Cam


Netflix

Cam adlı bu film, görüntülü sohbet odalarında çalışan Alice adlı bir kızın yaşadığı travmatik ve inanılmaz olayları anlatıyor.

8) Too Als The Boys I’ve Loved Before


Netflix

Tüm eski erkek arkadaşları ile ilgili düşüncelerini mektuplara yazan ve odasında saklayan genç bir kızın hikayesinin anlatıldığı filmde, bir gün bütün mektupların esrarengiz bir şekilde yazıldığı kişilere ulaşması ile başlayan ilginç ve romantik olaylar ele alınmış.

9) İbiza


Netflix

Barselona’ya iş gezisi için giden 3 kafadarın parti, aşk ve eğlence dolu tatilinin anlatıldığı bir yapım.

10) First Match

Netflix

Bakıcı bir ailede büyüyen ve babasının bir erkek güreş takımı çalıştırıcısı olduğunu öğrenen bir gencin, babası ile tanışmak için güreş takımına katılmasını anlatan etkileyici bir film.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Yelizz

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !