Android Telefonlar İçin Kullanımı Kolaylaştıran 5 Uygulama

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
1 Paylaşım

ES Dosya Yöneticisi

Es Dosya Yöneticisi ile akıllı telefonunuzda ki yada tabletinizde ki tüm dosyalara çok kolay erişebilir, aynı ağa bağlı bilgisayarınızdan telefonunuza kablosuz dosya aktarımı yapabilirsiniz. Program arayüzü oldukça basit ve kullanışlıdır.

AppLock (Kilit)

Applock programı telefonunuzda istediğiniz tüm uygulamaları ve dosyaları ayrı ayrı kilitleyebilmenize imkan sağlayan bir programdır.

MusiXmatch Music Lyrics Player

MusiXmatch Music Lyrics Player telefonunuzda kayıtlı olan şarkıları dinlerken sözlerini ekrandan takip edebileceğiniz oldukça kullanışlı bir programdır.

Sound Search for Google Play

Shazam ile benzer olan bu uygulama Google’ın geliştirdiği bir şarkı bulma programı. Dinlediğiniz şarkıyı programa dinletip bir kaç saniye içinde şarkının tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Theftie

Theftie programı ile kaybolan yada çalınan telefonunuzun yerini tespit edebilirsiniz. İnternet üzerinden kontrol edilebilen program sizin komutunuz ile telefonu kilitler, hırsızın fotoğrafını çeker ve cihazın yerini size bildirir.

 

 


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !