Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanmak Napolyon.com İle Mümkün

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
14

Zamanının büyük bir çoğunluğunu bilgisayar başında geçirenler yada akıllı bir telefona sahip olanlar için internetten para kazanma yollarının başında anket doldurarak para kazanma tekniği gelmektedir. Ek gelir elde etmek isteyenlerin ilk sorduğu soru internetten nasıl para kazanılır veya internetten para kazanmanın yolları nelerdir gibi sorulardır. Bu yazımızda anket doldurarak para kazanmak ve bunu sadece bir kaç dakikanızı ayırarak yapmanın nasıl mümkün olduğunu anlatacağız.

Anket doldurarak para kazanmak

Napolyon.com ülkemizde hizmet veren araştırma şirketlerinin başında gelmektedir ve en güvenilir sistemlerden bir tanesidir. Sisteme üye olmak ücretsizdir ve sizin için hazırlanan anketlere sadece bir kaç dakikanızı ayırarak gelir elde edebilirsiniz. Şimdi kademe kademe sisteme nasıl üye olacağınızı, anketlere nasıl ulaşacağınızı, nasıl gelir elde edeceğinizi ve elde ettiğiniz gelirleri nasıl alacağınızı anlatalım.

İlk olarak siteye girin ve; 

Üyelik Formundaki tüm alanları doldurun.

E-posta adresinize gönderilen Aktivasyon e-postasında verilen linke tıklayarak şifreniz ile siteye giriş yapın.

Profil Bilgilerim sayfasındaki tüm alanları sırayla tamamlayın ve bu bilgilerin doğru olduğuna emin olun. (Her tamamladığımız alan için ekstra NAP puan veriliyor)

Profil Bilgilerinizi doldurarak, hem ilginizi çeken konularda fikirlerinizi paylaşma fırsatı, hem de daha fazla anket doldurarak NAP Puanları toplama şansı yakalamış oluyorsunuz.

Daha sonra aşağıdaki adımları tamamlayarak profil bilgilerinizi tamamlayın.

Siteye giriş yaparak sol menüden “Profil Bilgilerim”e tıklayın.

Profil Bilgilerim sayfasındaki tüm alanları sırayla tamamlayın.

Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra hediye verilen NAP puanlar hesabınızda birikmeye başlayacak. Daha sonra profil bilgilerinizde verdiğiniz detaylara göre size uygun anketler seçilerek görevler kısmında listelenecek. Siz buradan sizin için gönderilen anketleri cevaplayarak NAP puan kazanacaksınız. Kazandığınız NAP puanlar yeterli seviyeye gelince banka hesabınıza havale ederek paranızı hemen alabilirsiniz. Minimum para çekme tutarı 100 TL olarak belirlenmiştir.

Biriken NAP puanlarınızı ister onlarca firmada indirim kuponu olarak, isterseniz de nakit para olarak kullanabilirsiniz. Napolyon.com’a tamamen ücretsiz üye olmak anket doldurarak para kazanmak için buraya tıklayabilirsiniz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Advertising

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !