Antalya’da 8 Yaşındaki Kız Çocuğunu Zorla Öpen Tacizci Yakalandı

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
10

Antalya’da ekmek alıp evine giden 8 yaşındaki kız çocuğunun yanına yaklaşarak zorla öpen ve taciz eden sapık kısa süre içinde yakalandı.

Olay dün öğlen saatlerinde Antalya‘nın Kepez ilçesine bağlı Gündoğdu Mahallesi’nde yaşandı. Bisikletli sapık ekmek almak için markete giden 8 yaşındaki kız çocuğunu takip etti ve marketten çıkmasını bekledi. Adres sorma bahanesi ile marketten çıkan kız çocuğunun yanına yaklaşan sapık kızı zorla tutarak öpmeye ve taciz etmeye başladı. Tesadüfen balkonda olan bir kadının bağırması ile kızı bırakan sapık hızla olay yerinden uzaklaştı. Olayın ardından ağlayarak evine giden küçük kız durumu ailesine anlattı. 

Polise giden ailenin şikayeti üzerine bölgeye gelen polisler, görgü tanıklarının ifadeleri ve kamera kayıtlarını incelemelerinin ardından  Kepez İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği’ne bağlı ekiplerin hızlı çalışmalarıyla yarım saat gibi kısa bir sürede Mehmet E. yine aynı mahallede dolaşırken yakalandı.

Yakalanarak ifadesi alınmak üzere Asayiş Şube Müdürlüğüne götürülen Mehmet E.’nin konuşma güçlüğü çektiği ve yüzünün büyük kısmında doku bozulması bulunduğu, buna bağlı olarak da %67 bedensel engelli raporu aldığı ortaya çıktı.

Tacizcinin sorguya alınmasının ardından bir hafta önce yine Teomanpaşa Mahallesi’nde bir taciz olayına karıştığı ve orada da bir kız çocuğunu taciz ettiği ortaya çıktı. Göz altına alınan Mehmet E. karıştığı iki taciz olayından birden adliyeye sevk edilmesinin ardından tutuklanarak cezaevine gönderildi.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
1
Sinir Bozucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !