Biistatistik; Tıbbi İstatistik ve Biyoistatistik Analiz Danışmanlığı

2 dakikada okuyabilirsiniz


0
8

Uzman halk sağlığı doktorları ve serbest biyoistatistikçilerden oluşan ekibi ile sağlık alanında müşterilerine profesyonel hizmet veren biistatistik.com, tıbbi istatistik ve biyoistatistik analiz danışmanlığı konularında sektörün öncü kuruluşlarından bir tanesidir. Sadece tıbbi alanda hizmet veren firma bu konuda uzmanlaşmış kadrosu ile  tıbbi istatistik,tıpta uzmanlık tezi bulgularının hazırlanması, biyoistatistik, SPSS veri analizi, klinik araştırma, örneklem hesabı ve power analizi alanlarında uygun fiyatlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

Biistatistik.com tarafından sunulan hizmetleri alt başlıklar altında özetleyecek olursak;

Tıbbi istatistik danışmanlığı;

Sağlık araştırmalarının temelini oluşturan tıbbi istatistik bilimi; tıp alanında yapılan çalışmalar ve gözlemlenen vakalara ait bilgileri toplanarak işlendiği bir uygulamadır. Biistatistik uzman halk sağlığı doktorları ve biyoistatistikçi kadrosu ile tıbbi istatistik alanında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Biyoistatistik analiz danışmanlığı;

Sadece tıbbi alanda çalışmalar yürüten biyoistatistik uzmanları ile çalışmalarınız en iyi yöntemler ile değerlendirilir ve analizler çalışmanıza en uygun şekilde tablolandırılarak teslim edilir. Böylece karmaşık sayı bulgularından ve analiz sonuçlarından kurtularak çalışmanız için en doğru ve sade bilgiyi elde etmiş olursunuz.

SPSS veri analizi;

Biistatistik, akademik çalışmalarınızda SPSS veri analizi desteği ile anket analizi, veri analizi ve yöntem ve bulguların hazırlanmasında size profesyonel SPSS yardım desteği vermektedir.

Klinik araştırma;

Klinik araştırma gönüllülerle yapılan ve belli bir sağlık sorununu hakkında önceden belirlenmiş, cevabı bilinmeyen bir soruyu aydınlatmaya yönelik bilimsel bir araştırmadır. Biistatistik uzman halk sağlığı doktorları ve biyoistatistik uzmanlarının ortak çalışması ile ihtiyacınız olan klinik araştırmayı yürütür. Araştırma sonunda elde edilen verileri kolay anlaşılır şekilde düzenleyerek müşterilerine eksiksiz olarak teslim eder.

Örneklem hesabı;

Bilimsel bir istatistik yaparken toplumun tamamını bu çalışmaya dahil etmek mümkün değildir. Bu yüzden iyi bir örneklem hesabı yapmak oldukça önemlidir. Biistatistik istatistik çalışmasına başlamadan önce örneklem hesabı yapar ve tüm çalışmayı titizlik içinde bu örneklem hesabına uygun şekilde yürütür.

Power Analizi;

Power analizi daha önceden yapılmış benzer çalışmalar, deneyimler, beklentiler yada pilot çalışmalar temel alınarak yapılır. Araştırmacıların en çok ihtiyacı olan iki grup karşılaştırması ve iki oran karşılaştırması için gerekli minimum örnek genişliğinin hesaplanması Biistatistik uzmanları tarafından yapılmaktadır.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Orjinal Trotec Ürünler İle Daha Temiz Bir Hava

Tüm hizmetler, fiyat ve daha detaylı bilgi almak için www.biistatistik.com adresine davetlisiniz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Advertising

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !