Bu Bana Yetmez Dediğimiz 4 Şey

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Ne kadar tüketirsek tüketelim bize asla yetmiyormuş gibi gelen şeyler vardır…

 1. 1 Para


  Herkesin az yada çok para ile bir derdi vardır. Gelmek bilmeyen ay sonları. Ay başlamadan maaşıma ne kadar var? O ay şu telefonu alabilir miyim? Hafta sonu tatil yapabilir miyim?Sürekli sürekli yetirmeye çalıştığımız ve yetmeyen bir para sorunumuz vardır. Bu sorunu kimimiz çok sıkıştığımız zamanlarda kendimize uygun bir kredi seçerek sonlandırır.

 2. 2 Yemek


  Sabah öğle akşam sürekli ne yesem sorunsalımız... Özellikle öğle aralarında bugün ne yesek muhabbetleri... Öğle saati olmadan ofiste dönmeye başlar acaba şunu yesem doyar mıyım? Arkadaş gruplarımızla aynı yemeği söyleyip bu bize yeter mi deriz... Genelde de uygun fiyata daha çok yemek yemenin yollarını ararız. Bunun için "ikili menü" kampanyaları ya da esnaf lokantaları iyi bir seçenek olabilir.

 3. 3 İnternet


  Çağımızın hastalığı ise yetmeyen internet. Bir çoğumuz sosyal medya video, derken internette dolanır dururuz. İnterneti de bir türlü kendimize yetiremeyiz. Bu sorunun çözüm için de, Lifecell gibi bol bol internet verebilecek tariflere geçmek bizi rahatlatabilir.

 4. 4 Zaman


  Zaman sorunsalımız hep var ve görünen o ki olmaya da devam edecek. Derse geç kalırız, işe geç kalırız, otobüse geç kalırız... Kısacası zamansızlıktan yakınırız bir arkadaşımızla buluşacağımız zaman bugün zamanım yok deriz. Buluşuruz bu sefer de zaman bize yetmez. Uzay zamanı bükmediğimiz için de henüz bu sorunun çözümü yok ama gelecekte ne olacağını kim bilebilir?


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur