Çağımızın Dehası Olarak Adlandırılan Elon Musk Alev Silahı Üretti ve Silah İle İlgili İlginç Bir Açıklama Yaptı

2 dakikada okuyabilirsiniz


1

Tesla ve SpaceX kurucusu Elon Musk, sahibi olduğu The Boring Company şirketinin yeni ürünü olan Alev Silahı’nı Instagram hesabından tanıttı.

Çağımızın dehası olarak adlandırılan, bir çok teknolojik buluş yapan ve gelecekte Mars’a seyahatler düzenleyerek orada bir koloni kurmayı planlayan Elon Musk geçtiğimiz daha önce sözünü verdiği Alev Silahı’nın tamamlandığını ve ön satışa sunulduğunu açıkladı. Ürettiği Alev Silahı’nın bir görselini ve kendisi kullanırken çekilmiş bir videosunu yayınlayan Elon Musk Twitter hesabından Zombi istilası olduğunda, alev makinesi aldığınız için mutluluk duyacaksınız. Yaşayan ölülerin üzerinde etkili. Eğer öyle olmadığı anlaşılırsa paranızı iade edeceğiz” ifadelerini paylaştı.

Bu ifadelerin ardından ”Çok gereksiz bir silah bence almayın” açıklaması yapmasına rağmen Alev Silahı ön satışa başlamasının ardından 2 saatte toplam bin adet satıldı ve tüm dünyada oldukça ilgi gördü. 3 metrenin altında bir mesafeye alev püskürtebilen silah için gerekli izinler The Boring Company şirketi tarafından alınmış bulunuyor. Yani silahın alınması ve bulundurulması herhangi bir şekilde suç teşkil etmiyor.

 

 

Özellikle Zombi istilası açıklaması oldukça ilginç bulunan Musk, ”Elon Musk Zombi istilası yaratacak” iddialarına cevap vermek amacı ile “Alev makinesine rağbeti artırmak için zombi istilası yaratacağım iddiası tamamen yanlış. Zaten sözüm ona zombi istilası için binlerce zombiye ihtiyaç duyacaksınız. Bu kadarını üretecek fabrikayı nerede bulabilirim?” ifadelerini kullandı.  

Elon Musk’un yayınladığı Alev Silahı videosu


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim
0
Beğendim
Komik
0
Komik
Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik