Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Tecavüzcülere İdam Yanıtı: ”Yavaş yavaş…”

1 dakikada okuyabilirsiniz


1
43 , 1 puan

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tarabya Köşkü çıkışında idam cezası konusundaki beklentisini dile getiren bir kadına “Yavaş yavaş, Anayasa kararı gerekiyor” cevabını verdi.

Son günlerde artan çocuk istismarı ve cinayet haberleri ile toplumun bir çok kesiminin ortak beklentisi idam yasasının çıkması yönünde. Ancak idam yasası ile ilgili devletin üst düzey yetkililerinden şimdiye kadar tatmin edici bir cevap gelmiş değil. Fakat bu sabah idam cezası ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan bir açıklama geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu sabah Tarabya Köşkü çıkışı Hacıosman’da kendisine el sallayan vatandaşları görünce makam aracını durdurdu. Erdoğan’ın yanına giden bir kadın, “hayvan hakları yasası ve idam cezası” konusundaki beklentisini dile getirdi. Bu soru üzerine “Yavaş, yavaş” cevabını veren Erdoğan, “Hayvan hakları zaten gündemde de, idam cezası tabii biraz daha zor. Anayasa kararı gerekiyor.” dedi.

 


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
3
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
1
Sinir Bozucu
Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !