Dağ 2 Filminin Kadrosu ”Börü” İsimli Dizi İle Ekranlara Geliyor

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
13

Gişede büyük başarı yakalayan Dağ 2 filminin yapımcısı Alper Çağlar film henüz gişede iken 3. filmin geleceğini, fakat 2. ile 3. film arasında izleyicinin beğenisini toplayacak iki projesi daha olduğunu söyleyerek izleyicisini heyecanlandırmıştı. Yapımcı Alper Çağlar’ın bahsettiği iki projeden biri açıklandı; Dağ 2 kadrosundan yeni dizi ”Börü”

Dağ 2 filmi ile gişe rekorları kıran Alper Çağlar Börü isimli bir dizi çekmeye hazırlanıyor. Dağ 2 filminin kadrosu bu yeni dizide bir araya gelecek. Ekip bu defa bir polis özel harekat timinin intikamını canlandıracak.

Börü dizisi hangi kanalda yayınlanacak ?

Yapımcılığını Insignia Productions ile ÇağlarArts’ın ortaklaşa paylaşacağı Börü Dizisi Star TV’de izleyicisi ile buluşacak. Her bölümü 60 dakika sürecek olan sinema filmi tadında ki dizi toplamda altı hafta sürecek ve ardından final yapacak.

Börü dizisi ne zaman başlayacak ?

Dizinin ne zaman başlayacağı konusunda henüz kesin bir açıklama yok. Fakat kurgu, hazırlıklar ve çekimlerin bitmesi ile Ekim 2017’de gösterime gireceği tahmin ediliyor.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !