Doğa Kasko Teklifi

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Doğa Kasko Teklifi

Kasko sigortası her araç sahibinin ne olduğunu bilmesi gereken bir hal aldı çünkü kaskosuz trafiğe çıkmak günden güne daha riskli hale gelmeye başlıyor. Kasko otomobillere yapılan sigortalardan biridir ve temel amaç sigortası yapılan aracın uğrayabileceği herhangi bir zararın karşılanmasıdır. Kasko motorlu kara taşıtlarının sigorta yaptıran kişinin kendi iradesi dışında yanma, çalınma, sele kapılma, darbe alma gibi hasarlara uğraması sonucunda oluşan zararı tazminat ödenerek karşılamak için yapılır. Ancak kasko kaza durumunda karşıdaki aracın hasarını karşılamaz, yalnızca kasko yapılan aracın hasarını karşılar ve maddi olarak tazmin eder. Trafik sigortası karşı tarafı ve üçüncü kişileri korur. Bu nedenle kendi aracınızı güvence altına almak için, hasar ve kaza durumlarında büyük maliyetler ödemekten kurtulmak için kasko yaptırarak bütçenizi koruyabilirsiniz.

Doğa Kasko Teklifi Nasıl Alınır?

Online kasko teklifi almak için; Doğa Kasko Teklifi adresine tıklayabilir, sitemizden daha detaylı bilgiler alabilirsiniz. Kasko sigortası istek dâhilinde yapılan bir sigorta çeşitidir. Aracın ne tür teminatlar alacağı kasko yapılırken seçilir ve çalınma, yanma gibi durumları teminat altına almak dışında sigorta yaptıracak kişi ek olarak teminatlar isteyerek kaskonun kapsamını genişletebilir. Ek olarak Doğa Kasko olarak teminatlarını ihtiyacınız doğrultusunda önceden belirlediğimiz kasko ürünleri içerisinden seçebilirsiniz. Kasko sigortası yalnızca Türkiye sınırları içerisinde geçerlidir. Kasko sigortasının başlangıç tarihi belirlenen kasko sigortası seçildikten sonra ödemesi yapıldığı günde başlar. Poliçe tutarı taksitlere bölünmüş ise de peşinatın ödendiği tarihte sigorta başlamaktadır. Kasko sigortası eğer taraflar arasında başka bir başlangıç ve bitiş tarihini içeren bir anlaşma yapılmamış ise Türkiye sınırları içerisinde saat 12’de başlar ve bitiş günü aynı saatte biter. Kasko sigortası kurallarına göre sigortası yapılan aracın gördüğü hasar o zararı veren olay yaşandıktan itibaren 5 gün içerisinde sigortacıya bildirilmelidir. Rizikonun gerçekleştiği takdirde şirketimiz hasar ile ilgili belgelerin tamamlanmasından itibaren 15 gün içerisinde hasar ve tazminat miktarını bildirecektir. Doğa kasko teklifi ile en uygun poliçeyi yapabilirsiniz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Advertising

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !