E-Ticaret Devi Amazon, Türkiye Faaliyetlerine Bugün Başladı

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Dünyanın en önemli e-ticaret şirketlerinden olan Amazon, bugünden itibaren geçerli olmak üzere Türkiye’de faaliyete geçti.

Piyasa değeri 1 trilyon doları geçen Amazon, Türkiye faaliyetlerine resmen başladı. Onlarca farklı kategoride binlerce firmanın ürünlerinin yer aldığı e-ticaret sitesine ülkemizden, amazon.com.tr adresinden ulaşım sağlanabiliyor. Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre tüketiciler bugünden itibaren binlerce ürünü indirimli alabilecek ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanabilecek.

Amazon.com.tr adresine giren kullanıcılar, şirket tarafından hazırlanan şu mesaj ile karşılanıyor;

Amazon’un Türkiye’de faaliyete geçmesi ile ilgili bir değerlendirme yapan amazon.com.tr Türkiye Müdürü Sam Nicols, “Amazon olarak amacımız, müşterilerin internet üzerinden almak isteyebilecekleri her şeyi, cazip fiyatlarla sunan, dünya üzerindeki en müşteri odaklı şirket olmak. amazon.com’un kurulduğu 1995 yılından bu yana, Türkiye’deki yüz binlerce müşterimiz, dünyanın dört bir yanındaki Amazon mağazalarından milyonlarca ürün sipariş etti. Bugün, Türkiye’deki müşterilerimize, binden fazla yerli satıcımız ile beraber milyonlarca ürünü sunmanın heyecanını yaşıyoruz. Önümüzdeki aylar içinde, ürün yelpazemizi ve teslimat seçeneklerimizi artırarak en iyi müşteri hizmetini sunmak adına Türkiye’deki faaliyetlerimizi geliştireceğiz. Bu sayede, Türkiye’deki müşterilerimizin güvenini kazanmayı hedefliyoruz.” dedi.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !