Ekranların Yeni Fenomeni Olmaya Aday Çukur Dizisi Fragmanı, Oyuncuları ve Senaryosu

2 dakikada okuyabilirsiniz


1

İçerde dizisinin yapımcıları ve kadrosundan diziyi sevenlere ilaç gibi gelecek bir proje daha başlıyor; Çukur… Dizi müzikleri, senaryosu ve kadrosu ile yılın dizilerinden biri olacak gibi görünen ve tanıtım fragmanı yayınlandığı gün milyonlarca kişi tarafından seyredilen Çukur Dizisi hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizler için derledik. Çukur dizisi fragmanı, oyuncu kadrosu ve senaryosu ile ilgili tüm soruların cevaplarını sizler için bir araya getirdik.

Çukur dizisi yönetmeni ve senaristi kim ?

Oldukça iddialı bir giriş yapan Çukur’un senaristi Gökhan Horzum. Yönetmen koltuğunda ise Sinan Öztürk oturuyor. Dizinin yapımcılığını Ay Yapım üstlendi ve dizi Show Tv’de yayınlanacak. 

Çukur dizisi oyuncu kadrosu. Dizide hangi oyuncular rol alıyor ?

Yeni sezonun en çok ses getirecek dizilerinden biri olacağı söylenen Çukur’da rol alan oyuncular Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Öner Erkan, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Kubilay Aka ile usta oyuncular Ercan Kesal ve Perihan Savaş.

Çukur dizisi senaryosu

Herkes bir gün çukura döner” sloganı ile ilk tanıtımı yapılan dizinin senaryosu şöyle aktarıldı; İstanbul’un en belalı mahallerinden Çukur’un kontrolü Koçova ailesinin elindedir. Koçovalıların Çukur’u yönetirken en önemli kuralları da uyuşturucuya asla izin vermemeleridir. Ancak gözünü bu mahalleye dikmiş ve bu yasağı kırmaya hazırlanan yeni bir grubun ortaya çıkması ile mevcut düzen bozulur. Tam Koçovalıları pes ettirdiklerini düşündüklerinde, ailenin küçük oğlu Yamaç yıllar önce bambaşka bir hayat kurmak için arkasında bıraktığı Çukur’a geri dönecek ve yeni bir dönem başlayacaktır. Yamaç yıllar önce Çukur’u ve ailesini arkasında bırakarak yarınını düşünmediği bir hayata dalmıştır. Karşısına en az kendisi kadar hesapsız, yaralı ve tehlikeli ama bir o kadar da güzel bir genç kadın olan Sena çıkınca sonsuz aşkı bulduğuna inanır. “Ölene kadar mutlu” olmak üzere bir araya gelen bu genç çiftin hayatına Çukur’un ve Yamaç’ın ailesinin yeniden girmesi ile hiçbir şey artık hayalini kurdukları gibi olmayacaktır. Yamaç’ın Çukur’daki geleceği ve Sena’nın geçmişi ortak bir hayat kurmalarına izin verecek midir?

Çukur tanıtım fragmanı izle

 


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !