En Çok Konuşulan Kadınlar Günü Mesajları

Markalar tarafından paylaşılan ve en çok konuşulan Kadınlar Günü mesajlarını sizler için listeledik. 1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Kadınlar gününde pek çok özel ve kamu kurumu bu anlamlı günü anlamlı bir şekilde kutladı. Bunların içinde en çok konuşulan 3 tanesini sizler için listeledik.

Greyder Kadının Ayak Sesleri

Listemizin ilk sırasında geçen sene de verdiği kadınlar günü mesajı ile çokca konuşulan Greyder var. Greyder bu sene yine aynı tema üzerinden çok daha farklı bir notaya değinmiş. Cinsiyet ayrımının aslında aile içinde başladığını ve kızlarımızı şunu yapamazsın bunu sana uygun değil demek yerine özgür bırakmamız gerektiğini söylüyor.

Sabancı Holding Eğitim Hakkı Tartışılamaz

Sabancı Holding her sene olduğu gibi bu sen de güzel bir mesaj ile kadınlar gününü kutladı. Sabancı Holding verdiği mesajda eğitim hakkının tartışılamayacağını söylüyor. Sabancı Holding'in geçmişine baktığımızda ise kadınlara sürekli olarak destek verdiğini biliyoruz.

Alfemo Çünkü Biz Birlikte Ayaktayız

Kadınlar Günü'nde en çok konuşulan reklam filmlerinden biri de Alfemonun Birlikte Ayaktayız mesajını verdiği reklamıydı. Bu mesaj da sosyal medyada fazlası ile ilgi gördü ve geniş bir kitle tarafından paylaşıldı...


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur