Endonezya’da Sokakta Öpüşen İki Gence Kırbaç Cezası

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
12

Endonezya’da üniversite öğrencisi olan iki genç, sokakta öpüştükleri gerekçesi ile açık alanda kırbaçlanarak cezalandırıldı.

Daha önceleri deprem, tsunami ve benzer felaketler ile günden olan Endonezya, bu defa iki gence verilen kırbaç cezası ile gündem oldu. Şeriat kanunlarının hüküm sürdüğü Endonezya‘nın Açe eyaletinde, sokakta öpüştükleri gerekçesi ile 18 yaşında ki iki gence 17’şer kırbaç cezası verildi. Üniversite öğrencisi olduğu öğrenilen gençler sokak ortasında öpüşmek suçundan halka açık alanda kırbaçlanma cezası aldı. Halka açık alanda kurulan bir platformun üzerinde kesilen cezalar halk tarafından destekleniyor ve büyük ilgi ile takip ediliyor.

Geçtiğimiz yıl Aralık ayında yine aynı bölgede cinsel ilişki esnasında yakalanan iki erkek 100’er kırbaç cezası almış ve cezaları yine aynı platform üzerinde halka açık bir şekilde uygulanmıştı.

İşte sokakta öpüşen gençlerin kırbaçlanma videosu;


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
2
Sinir Bozucu
Okur Yazar

Tecrübelerimizle yirmi yılda öğreneceklerimizi, okuyarak bir yılda öğrenebiliriz...

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !