Evde Yapabileceğiniz En İyi 5 Aktivite

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Koronavirüs ile mücadele ettiğimiz şu günlerde sadece biz değil neredeyse tüm dünya eve kapanmış durumda. Peki evde vakit geçirmekte olduğumuz şu günlerde zamanımızı en iyi ne şekilde değerlendirebilir ve sıkılmanın önüne geçebiliriz? İşte evde yapabileceğiniz 5 en iyi aktivite:

 1. 1 Gardropunuzu Düzenleyin


  Mevsim geçişinde ve evde olduğumuz bu zaman dilimi gardropumuzu ve çekmecelerimizi düzenlemek için oldukça ideal. Derin bir temizlik faaliyetine girişerek artık giymediğiniz kıyafetleri ayıklayabilir, ihtiyaçlarınızı belirleyebilir aynı zamanda dolabın köşesinde unuttuğunuz eski kıyafetlerinizi yeniden keşfedebilirsiniz.

 2. 2 Yeni Bir Dil Öğrenin


  Yeni bir dil öğrenmek ve bildiğiniz dilleri geliştirmek için harika bir zaman. Yabancı dizi ve filmleri kendi dilinde altyazısı ile izleyebilir aynı zamanda dil öğrenme uygulamalarını telefonunuza veya tabletinize indirerek başlayabilirsiniz.

 3. 3 Kitap Okuyun


  Uzun zamandır baş ucunuzda veya kitaplığınızda duran fakat yoğunluktan okumaya fırsat bulamadığınız kitabınızı okumak için mükemmel bir fırsat.

 4. 4 Egzersiz Yapın


  Hafta içi işten veya okuldan yorgun döndüğünüzde spor yapmaya vakit bulamıyor musunuz? Evde olduğumuz bu zaman dilimi egzersiz yapmak ve yaza fit olarak girmek için harika.

 5. 5 Film ve Dizi Gecesi Yapın


  Artık dijital yayın platformları sayesinde en iyi film ve dizilere anında ulaşmak mümkün. Sinemaya gitmenize gerek kalmadan, platformlara eklenen yeni filmleri keşfedebilir ve çok daha uygun bir bütçe ile film veya dizilerinizi seyredebilirsiniz. Ayrıca, eğer Parafree kart ile dijital yayın platformlarına indirimli üye olabilirsiniz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Asosyo

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur