Evde Yapabileceğiniz En İyi Aktiviteler

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Evde kalarak kendimizi, sevdiklerimizi ve çevremizi hastalıktan korumaya çalıştığımız bu dönemi sıkılmadan nasıl atlatabiliriz? Hatta belki bu dönemi kendi içimize dönmek, bilmediğimiz yeteneklerimizi keşfetmek ve yeni hobiler edinmek için değerlendirebilirz. İşte evde yapabileceğiniz birkaç aktivite önerisi:

 1. 1 Ödüllü Filmlere Göz Atın


  Sürekli ertelediğiniz filmleri izlemek için şahane bir dönem. Örneğin bu yıl Oscar ödülü kazanmış filmlerden başlayabilirsiniz.

 2. 2 Fazlalıklardan Kurtulun


  Evinizi yeniden düzenlemek için en ideal zamandasınız. Neredeyse hepimizin evinde düzenlemek için sürekli ertelenen bir bölüm bulunmakta. İşte tam da bu zaman diliminde dolaplarınızı, odalarınızı ve eşyalarınızı düzene sokabilir ve fazlalıklardan kurtulabilirsiniz.

 3. 3 Yoga Yapmayı Öğrenin


  Yoga hem bedeniniz hem de zihniniz için sağlıklı bir aktivitedir. Sabahları yapacağınız 30 dakikalık bir yoga günlük stres seviyenizi azaltacak ve güne daha zinde başlamanıza yardımcı olacaktır.

 4. 4 Podcast Dinleyin


  Eğer kitap okumak için konsantre olamıyorsanız ve eskiden gelen bir radyo dinleme alışkanlığınız da varsa, çeşitli yayın platformlarından ilgi alanınıza göre dinlemelik podcast’ler bulabilirsiniz.

 5. 5 Yeni Tarifler Deneyin


  Sporunuzu ihmal etmeden kendinizi yemekle öldüllendirmenizde bence bir sakınca yok. Yeni yemek tariflerine göz atarak mutfakta hünerlerinizi sergileyebilirsiniz, hem belki bu sayede yeni bir hobi bile edinebilirsiniz. Belki bu dolmalara göz atınca kendinizi mutfakta bulabilirsiniz: https://kulturveyasam.com/envaicesit-dolma/


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur