Fas’ta Kadın Turistler IŞİD’li Teröristler Tarafından Vahşice Öldürüldü

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
10

Fas’ta dağ yürüyüşüne çıkan iki kadın turist Louisa Verterger ve Maren Ueland IŞİD bağlantısı olduğu öne sürülen 3 kişi tarafından kafası kesilerek öldürüldü ve bu vahşetin videosu yayınlandı.

Fas’ta dağ yürüyüşü için çıkan 24 yaşındaki Louisa Verterger ve 28 yaşındaki Maren Ueland, karşılarına çıkan teröristler tarafından önce bıçaklandı daha sonra ise başları kesilerek öldürüldü. Vahşi cinayetin görüntüleri dün internette dolaşmaya başlamış ve yetkililer tarafından gerçekliği hemen araştırılmaya başlamıştı.

Yapılan inceleme ve araştırmanın ardından görüntülerin gerçek olduğunu saptayan yetkililer hemen operasyon düzenleyerek olay ile ilgili dört kişiyi gözaltına aldı. Olayla bağlantılı olarak dört adamın tutuklanmasının ardından Rabat başsavcılığı tutuklananlardan en az birinin bir terörist grubuna üye olduğunu doğruladı.

Vahşet videosunda, bir adamın mutfak bıçağı ile çığlık atan bir kadının boğazını kesişi gösteriliyor. Video süresince failler gerçekleştirdikleri zulümü Suriye’de yaşanan Batı kaynaklı bombalamalarla bağdaştırıyor ve “Bu Suriye için, işte tanrılarınızın kafaları.” dedikleri duyuluyor.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
5
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
6
Sinir Bozucu
Can T.

Her şey plana göre gittiğinde hiç kimse paniklemiyor. Plan korkunç olsa bile...

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !