Gazeteci Cem Küçük’ten Tepki Çeken Mavi Marmara Yorumu; ”Mavi Marmara’daki Manyak Tipler…”

2 dakikada okuyabilirsiniz


0
11

Geçtiğimiz günlerde Twitter hesabından ”Evet çıktı ama savaşa hazır olun” paylaşımı yaparak toplumun büyük bir kesiminden tepki toplayan Cem Küçük dün 1ANtv’de katıldığı bir programda Mavi Marmara Gemisi ile ilgili yaptığı açıklamaya tepkiler büyümeye devam ediyor. 

Cem Küçük’ün 16 Nisan sonrasına ilişkin yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın AKP genel başkanlığına geri döndükten sonra “Radikal İslamcılarla ve Mavi Marmara’daki manyak tiplerle” yollarını ayırması gerektiğini söylemesi büyük tepki gördü. 

Mavi Marmara gemisini organize eden İnsan Hak ve Hürriyetleri İnsani Yardım Vakfı’nın (İHH) genel başkan yardımcısı Serkan Nergis, Cem Küçük’e çok sert tepki gösterdi. Nergis, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı:

“Sen kimsin de Mavi Marmara gibi bir kutlu davaya laf ediyorsun Cem Küçük efendi… FETÖ’den ne farkın var senin… Furkan Doğan 17 yaşında o gemiye binip yola çıktığında terk derdi haksızlığa karşı durmaktı. Davası uğruna şehit oldu. O mu manyak Cem Küçük. Senin İslamcılarla İHH ile bir derdin varsa delikanlı ol bunun savaşını ver bizimle ama Mavi Marmara’yı ağzına alma. Kavgaysa kavga yerimiz belli yurdumuz belli biz İsrail’e diz çökmedik sen kimsin ya… O değil bu adamlar daha manyaklık görmedi… Görmemeleri de onlar için en hayırlısı… Mavi Marmara davasından geri durursak analarımız bizi yitirsin…”

İşte Cem Küçük’ün Tepki Çeken O Açıklaması

https://www.youtube.com/watch?v=_IcBDNPrako

Cem Küçük daha sonra kişisel hesabından bir mesaj yayınlayarak yanlış anlaşıldığını ve özür dilediğini söyledi. İşte Cem Küçük’ün yayınladığı mesaj;

“Gittiğim her yerde İHH’yı ve 2013’te Somali’ye ziyaretimi hep anlatmışımdır. Dolaşıma sokulan videoyu tamamen amacından saptırılıyor. Mavi Marmara’da şehit düşenlere manyak demem mümkün müdür? O insanları her yerde savunan insan benim. İsrail’i benim kadar eleştiren ikinci bir yazar asla olmamıştır. Bir Müslüman olarak Mavi Marmara’yı savunmayacak kimse yoktur. Başını sonunu anlamadan benim Mavi Marmara’da şehit düşenlere manyak diyeceğimi düşünmek ancak kötü niyettir. Devlet nezdinde ve o şehitlerimizin hakkını savunmamak deliliktir. Ki Devlet bilir ki, bunu en çok savunan benim. Bir Müslüman olarak gittiğim her yerde Müslümanların özgüvenli olması gerektiğini ve cesur olmaları gerektiğini anlatan benim. Ha, Türk devleti yeri geldiğinde İsrail’le arası iyi olması gerekiyorsa buna hükümet ve Erdoğan karar verir. Dolaşıma sokulan videonun son derece kötü niyetlidir. Buna rağmen yanlış anlaşılmadan ötürü Mavi Marmara’daki kardeşlerimizin hepsinden ama demeden özür dilerim.”


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !