Geleceği Tahmin Eden İlluminati Kartlarının Ardında ki Büyük Sır

6 dakikada okuyabilirsiniz


1

İlluminati oyun kartları; 1975 yılında Robert Shea ve Robert Anton Wilson tarafından yayınlanmış ”The Illuminatus! Trilogy” adlı kitap kitaptan esinlenilerek hazırlanmış ve 1995 yılında Steve Jackson Games tarafından piyasaya sürülmüştür. Oyunun amacı oyuncuların dünyayı yasal yada yasal olmayan yollarla yönetmesidir. Oyunu oyun kurallarına göre oynayan kişi kazanır ve dünyayı yönetme gücüne sahip olur.

Buraya kadar her şey normal, taa ki kartlarda gösterilen grafiklerin günümüzde yaşanmaya başlamasına kadar… Bu yazımızda görecekleriniz ve okuyacaklarınız sizi çok şaşırtacak.

1) Terrorist Nuke kartı ve 11 Eylül saldırısı

1995 yılında Terrorist Nuke isimli kartta ikiz kulelere terör saldırısı resmedildi. Takvimler 11 Eylül 2001 yılını gösterdiğinde tesadüf kelimesinin asla uygun olmayacağı bir şekilde ikiz kulelere terör saldırısı gerçekleşti. Hatta olayın hemen ardından CNN tarafından çekilen bu fotoğraf ile 1995 yılında yayınlanan kartta yer alan grafik neredeyse aynı açılara ve duruşa sahip.

2) Pentagon saldırısı

 

İlk karttan sonraki kart Pentagon kartıdır. Kartta Pentagon’a saldırı olduğu ve güçlü bir patlama olduğu anlatılır. 11 Eylül günü ikiz kule saldırısından dakikalar sonra Pentagon’a uçakla terör saldırısı oldu.

3) Empty Vee

Bu kartta televizyonda bir kadın var ve herkes hipnoz olmuş şekilde onu dinliyor. İşin ilginç tarafı kartın ismini bir kaç defa ard arda tekrarlarsanız ağzınızdan çıkan kelime MTV… Yani dünyada en çok izlenen ve dinlenen müzik kanalı.

Burası MTV Toronto binası. Binada ”Masonic Temple” yazıyor. Üstelik MTV’nin açılımının ”Masonic Temple Vision” olduğu iddia ediliyor.

4) Yapay deprem makinası

Bu kartta dünyanın herhangi bir bölgesinde nüfus kontrolü amacı ile yapay depremler oluşturulabileceği anlatılıyor. Yapay deprem silahı tabiki de hiç yabancı gelmedi. Bu kart ünlü mucit Nikola Tesla‘nın buluşu olan ve A.B.D tarafından geliştirilerek günümüzde kullanılan, daha önce detaylı olarak anlattığımız H.A.A.R.P projesini doğrular nitelikte.

5) Kombine Felaketler

Kombine felaketler adı verilen kartta deprem olduğu, binaların yıkıldığı ve insanların sağa sola kaçıştığı görülüyor. Kartta ki saat 11’i 11 geçiyor. Küçük mesajları görüp biraz araştırınca kartta ki saat kulesinin Tokyo’nun meşhur saat kulesi olduğunu göreceksiniz. Karttaki saat kulesinde saat 11:11’i gösteriyor. Bu da 11 Mart 2011 yılında Tokyo’da meydana gelen 9 büyüklüğünde ki depremi akıllara getiriyor.

6) Nükleer sızıntı

Deprem kartından hemen sonraki kartta nükleer sızıntı felaketi anlatılıyor. Japonya’da gerçekleşen 9 şiddetinde ki depremden sonra oluşan tsunami dalgaları Fukuşima nükleer santraline zarar vermiş ve bu sızıntı Çernobil faciasından sonra ki en büyük nükleer santral faciası olarak kayıtlara geçmişti.

7) Dev dalgalar

Şehri yutmak üzere olan dev dalgalar. Kartta dalgaların hemen yanında bulunan kırmızı daire ile ile işaretlenmiş kulenin şekli Endonezya’nın Monas Kulesi’ne çok benzemektedir. İlginç olan şudur ki Endonezya 2004 yılında 9.3 şiddetinde ki bir depremden sonra tsunami felaketine maruz kalmış ve çok büyük zarar görmüştü.

8) NASA ve sahte aya iniş projesi

Yıllardır tartışılan ”A.B.D aya gitti mi?” konusuna gönderme yaparak stüdyo ortamında çekilmiş ay fotoğrafları ve NASA logosu açıkça bellidir.

9) Heykelleri parçalamayı unutma !

Yeni dünya yolunda eski heykelleri parçalamayı unutma mesajı verilen kart geçtiğimiz yıllarda terör örgütü IŞİD’in işgal ettiği bölgelerde tahrip ettiği heykel ve tarihi eserleri anımsatıyor.

10) Skandal

Bu kartta anlatılan konu; Bir skandal oluştur ve yönetimi şantaj ile ele geçir. Bir sonra ki kartta bu planın da uygulandığını göreceksiniz.

11) Bill Clinton

Scandal kartından hemen sonraki kart Bill Clinton kartı. Hatırlayacağınız üzere 42. A.B.D başkanı Bill Clinton’un Beyaz Saray’da Monica Levinski ile ilişkisi ortaya çıkmıştı ve tüm dünya bu olayı skandal olarak nitelendirmişti. Daha da ilginç olanı bu durum şantaj malzemesi olarak kullanılmıştı ve kartta gördüğünüz üzere Clinton’un boynunda bir tasma ve tasmanın ucunda ip var. Peki ipi kim tutuyor ? Sırada ki karta geçelim…

12) Hillary Clinton

Bu kartta Bill Clinton’un eşi Hillary Clinton bulunuyor ve elinde ucu görünmeyen bir ip var. Kartları birleştirince bakın karşımıza ne çıkıyor…

Evet Bill Clinton’a bağlı olan ipin ucu eşi Hillary Clinton’un elinde. Hillary Clinton’un mason olduğu ve eşinin kararlarını çok fazla etkilediği o zamanlarda çok konuşuldu. Hatta Bill Clinton’un o dönemlerde verdiği tüm röportajları zihin kontrolü altında verdiği söyleniyordu. Bir röportajın reklam arasında çekilmiş olan bu video Clinton’un ne kadar tepkisiz olduğunu ve açıkça o anda hipnoz edildiğini doğrular nitelikte.

13) BlackLash

Siyah boşluk anlamına gelen kartta protestoya uğrayan siyahi bir başkan anlatılıyor. Başkanın istenileni veremeyeceğini ve o dönemin boş dönem olduğu vurgulanıyor. Bir çok kişi tarafından bu kartta anlatılan kişi eski başkan Barack Obama.

14) Koşucu

Bu kartta koşan bir kadın görünüyor ve altta ki açıklamada ”Kimse zararsız bir koşucudan şüphelenmez” yazıyor. Bu kartı yorumlayınca akıllara hemen 15 Nisan 2013’te Boston’da yapılan koşu geliyor. Bahsi geçen maraton koşusunun bitimine dakikalar kala bombalı terör saldırısı yaşandı, 3 kişi öldü 200’ün üzerinde yaralı olduğu açıklandı.

Bunlar kartlarda anlatılan ve günümüze kadar gerçekleşen olaylardan bazıları. İlgi çeken ve komplo teorisyenleri tarafından gerçekleşeceği kesin görülen kartlardan bir kaçı ise şöyle;

And Stay Dead

Suikaste uğrayan beyaz uzun saçlı tanınan bir adam. Gelişmeleri göz önüne alırsak Wikileaks’in kurucusu Julian Assange akla gelen ilk isim. Hatırlandığı üzere Assange yakın zamanda Amerika yönetimine ait gizli belgeleri açığa çıkartarak Washington’u büyük bir krizin ortasına attı. Komplo teorisyenleri iki karttaki resmi Assange benzetiyor. Eğer teori doğruysa Assange ileri ki zamanlarda suikasta uğrayabilir.

Messiah

İnsanların binlerce yıldır gelmesini beklediği Mesih’in sureti gökyüzünde görülüyor. Fakat görülen Mesih değil, günümüzde özellikle Amerikalı bilim adamlarının geliştirmekte olduğu Bluebeam teknolojisi ile yansıtılmış görüntü. İlluminati bu sayede geniş kitleleri seçtiği kişinin peşinden sürükleyebilecek.

Uzaylı Saldırısı

Bilim kurgu filmlerinde yıllardır anlatıldığı şekilde Dünya’ya uzaydan bir saldırı planlayıp önce insanları çaresiz hissetirmek. Daha sonra belirlenen kahramanlar ile saldırıyı püskürtebilirler. Böylece Dünya’nın egemen ülkesi olduklarını ispatlamış olurlar. Üstelik son zamanlarda sıkca duyduğumuz uzaydan gelen sinyaller ve gözlemlenen ufo olayları bu teoriyi doğrular nitelikte.

Bu saydıklarımız İlluminati Kartları’nın yalnızca bazıları. Yakın gelecekte kartlarda anlatılan olayların hangilerinin gerçekleşeceğini hep birlikte göreceğiz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !