Google’dan WordPress Site Kit Eklentisi

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
1 Paylaşım

Google milyonlarca wordpress kullanıcısı için WordPress Site Kit eklentisini geliştiriyor. WordPress Site Kit nedir? WordPress Site Kits ayarları nasıl yapılır sorularını cevaplıyoruz.

Google, internet dünyasının en çok kullanılan website altyapısı olan WordPress için bir eklenti geliştiriyor. WordPress Site Kits adı verilen eklenti ile site sahipleri bir çok özelliği tek bir eklenti ile kullanabilecek. 

Kullanıcılara kolaylık sunmak için Google tarafından geliştirilen eklenti ile tek bir yönetim panelinden Search Console, Analytics, Adsense ve PageSpeed yönetimi mümkün olacak. Böylece tüm bu verilere ulaşmak için ayrı ayrı hesaplara girmek yerine tek bir panelden tüm hesapları kontrol etmek mümkün olacak. 

WordPress Site Kits ayarları nasıl yapılır ?

2019 yılının başlarında beta sürüm yayınlanacak olan eklenti için Google başvuru toplama işlemlerine başladı. Eklenti ücretsiz ve açık kaynak kodlu ve bu şekilde kalması planlanıyor. Google, beta testinden sonra eklenti yeteneklerini, diğer ürünlere genişletmeyi planlıyor. Eklentinin kullanıma açılmasının ardından eklenti kullanımı ve ayarları ile ilgili detaylar belli olacak ve söz konusu eklenti ayarları bu başlık altında paylaşılacaktır.

WordPress Site Kits beta sürümüne buradan başvurabilirsiniz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !