Göz Perdesi Kalkarsa İnsan Hangi Dünyaları Görür?

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
1 Paylaşım

Gördüklerinizi bedeniniz kaldırmayabilir...


Merhaba değerli izleyiciler. Sizlerin isteği doğrultusunda herkesin merak ettiği göz perdesi kalkarsa insanlara hangi dünyalar görünür konusunu anlatıyorum. İnsanların 3.göz, kalp gözü, Gönül Gözü, göz perdesi diye nitelendirdiği bu olayı sizlere açıklamaya çalıştık. Bu gözü büyü ile açmaya çalışanları bir takım paranormal olaylar izlemektedir.

Dünya nasıl bir yer. Sizce gözlerimizle her şeyi gördüğümüzü mü zannediyoruz. Gözlerimiz bize gerçeği gösteriyor mu? Yoksa aldatıcı bir dünya da mı yaşıyoruz. Kalp gözümüz açık mı? Kalp gözü açık olan insanlar bu dünyayı nasıl gördüler?

Birçoğumuz olacak şeyleri önceden hissetmek, tanıştığımız insanlar hakkında gerçek ve doğru fikirlere sahip olmak, her şeyin altındaki gerçek hayırdan haberdar olmak isteriz. Fakat bunun gerçekten de büyük bir sorumluluk olduğunun bilincine varmamız zaman alır. Bundandır ki, Allah insanoğlunun hepsine değil, çok küçük bir kısmına bu yeteneği bahşetmiştir.

Kalp gözü, yani gönül gözü, ruhun öte aleme açılan penceresidir. İslam dini dışında diğer dinlerde de bu aleme ulaşmak için yapılması gerekenler genelde birbirine çok yakındır. İnsan ruhunun bu bedende, bir bu aleme, bir de öte alemlere açılan penceresi bulunmaktadır. Ruhumuz bu aleme açılan pencereden, beş duyu organı ile hayal alemini ve hafızamız yolu ile de iletişimi sağlar. Bunlardan biri çalışmadığında, ruhun o yöndeki iletişimi kesiliverir. Aynı şeyler öte alemler için de geçerlidir. Ruhumuz, Melekût alemi yani (Ruhların ve nefislerin makamı olan âlemi) algılayabilmek için bu dünyaya olan bağlılıklarını kalben azaltmadıkça, öte alemleri algılayamaz. Nasıl ki, uyumadan rüya görmemiz mümkün olmuyorsa, gönül gözünün öteleri görüp algılayabilmesi de kalbin bu aleme ait bağlılıklarını azaltıp kesmesi ile mümkündür.

Gönül gözünün perdesi, iki türlüdür. Birincisi kalpten manevi pası, Allah’ın zikri ve sevgisi ile silip, melekut aleminin ihtişamlı güzelliği görülmeye başlandığında, kalp İlahi isimlerin nurları ile doldurulur ve bu olay Yüce Allah’ın marifeti ile gerçekleşir. Bu ise ancak gerçek müminlere nasip olur ki, bu durumda olan bir manevi yolcu, ihlasa ererek imanın hakikatine ermiş olur. Bu gibi insanların davranışları samimi, imanları taklitten kurtulmuş tahkike ermiştir. Bunlar asla bir kimseyi dünya menfaatleri için sevmezler. Seven varsa, onun ihlası yalandır.
Kalp gözünün önündeki ikinci perde ise, biraz açlık, biraz yalnız kalmakla kalbin önünden aralanacak olan bir perdedir. Bu perdenin açılmasında görülen alem, çalışıldığı zaman kafir ve mü ‘mine açılabilen, cahillerin esrar ilmi dedikleri, içinde şeytanların ve cinlerin de yaşadıkları, madde aleminin baş gözü ile görülmeyen kısmıdır. Din istismarcıları, cahil insanları bu tür keramet ve kehanet şeklinde anlatılan karışık şeylerle kandırarak onları aldatırlar.


Severek izleyeceğiniz bir video daha. Değerli görüşlerinizi eksik etmeyin. Keyifli seyirler diliyorum...

Öldürülemeyen Ölümlü,Kehanetler,Sapkın Keşiş Rasputin,
https://youtu.be/CsToyi4n-nc

Nostradamus ve Baba Vanga'nın 2018 için Akılalmaz Kehanetleri,Türkiye Kehanetleri,
https://youtu.be/8Dcr5O5KOlYBizi Sosyal Medyadan Takip Edin ve Videolarımı Sosyal Medyada Paylaşın

FACEBOOK

https://www.facebook.com/DroneTubeTV/

TWİTTER

https://twitter.com/DroneTubeTV

Her türlü soru ve görüşleriniz için firsatnerde@gmail.com...

Videomu beğendiyseniz beğen tuşuna basıp yorum yapmayı ve kanalıma abone olmayı unutmayın.
Kanalıma Abone olup bildirimleri açarak videolardan ilk siz haberdar olabilirsiniz...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Google Facebook ve Diğer Platformlar Neden Ücretsiz Hiç Düşündünüz mü?

Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
2
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
2
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
6
Mükemmel
Korkunç Korkunç
2
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
2
Sinir Bozucu
Drone

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur