Her Kadının Telefonunda Mutlaka Bulunması Gereken Uygulamalar

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Kadınların bakımları, detayları hiç bitmez. Her zaman her şeyi kusursuz yapmak isterler. Bunu yaparken de gündelik hayatlarında onlara yardımcı olabilecek, telefonlarında mutlaka bulunması gereken uygulamalar ise bu listede. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününüz kutu olsun!

 1. 1 Think Dirty


  Almak istediğiniz kozmetik ürünlerinin bütün içeriklerini görmek ister miydiniz?Bu uygulama tarama yoluyla kozmetik ürünün içeriğini gösteriyor bu sayede zararlı maddelerin yoğunluğunu ve azlığını görebiliyorsunuz.

 2. 2 Beautiful Me


  Kendi fotoğrafınızı ekliyorsunuz ve uygulama sizin cilt tonunuzu analiz ederek size uygun saç, makyaj ve bakım önerilerinde bulunuyor.

 3. 3 Work Out For Women


  Spor salonuna gitmeden evde kolayca yapabileceğiniz egzersizlerden oluşuyor. Hem de bu egzersizler sadece kadınlara özel. Daha sağlıklı, daha güzel bir vücut için…

 4. 4 Pepapp


  Regl ve ovülasyon günlerinin takibinin yanı sıra bu özel günlerde eğlenceli ve motive edici bildirimleriyle kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı oluyor. Tüm verileri yedekleyip regl dönemlerinizle ilgili düzenli bilgiye sahip olabilirsiniz.

 5. 5 SİM


  Çocuğunuz, eviniz, kendiniz için moda, yaşam, güzellik, astroloji, kişisel gelişim, dekorasyon, yemek tarifleri hakkında işinizi kolaylaştıracak her bilgi tek bir uygulamada toplanmış. Ayrıca “indirim Paylaş” özelliği sayesinde kadınlar nerde ne indirim varsa hepsini paylaşabiliyorlar.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Asosyo

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur