Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
4

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw altyazılı ilk fargmanı yayınlandı. Peki film ne zaman gösterime girecek? Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw oyuncu kadrosu kimlerden oluşuyor?

Tüm dünyada film tutkunlarının ilgi ile izlediği ve bir sonraki serisini sabırsızlıkla beklediği Hızlı ve Öfkeli serisi yeni bir film ile geliyor. 2019 yılında gösterime girecek olan serinin son filmi Fast and Furious: Hobbs and Shaw adı ile tanıtıldı ve filme ait ilk fragman yayınlandı.

Yayınlanan ilk fragmanda Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw filminin konusu ise şöyle aktarıldı; ”Hobbs, sadık bir kanun adamıdır. Shaw ise kanunsuz bir kaçak. Shaw, Hobbs’a suikast yapmaya kalkışmıştır. Hobbs, Shaw’u hapse göndermiştir. Hobbs Amerikalı, Shaw ise İngiliz’dir. Görünürde bu iki adam hiçbir ortak noktası olmayan birbirine tamamen zıt iki kişidir. Ama ikisi de onları karşı karşıya getirse de kendi katı ahlak kurallarıyla çalışır ve ikisi de bunu kabul etmeleri başlarına bela açacak bile olsa birbirlerine saygı duyarlar. İkisi de sözel ya da fiziksel bir yüzleşmeden kaçmaz. Birbirlerinden hoşlanmıyor ve birbirlerine güvenmiyor olabilirler ama Hızlı ve Öfkeli, Hobbs ve Shaw’ı sunar. Bu ezeli düşmanların insanlığı sonsuza dek değiştirebilecek biyolojik, sinsi bir tehdidi durdurmak için birlikte çalışmaktan başka seçenekleri yoktur.”

İlk filmlerde daha ön planda olan arabalar ve yarışlar, serinin son filmlerinde yerini aksiyona bırakmış ve bazı izleyicilerden eleştiri almıştı. Serinin son filmini izleyenler ise bu filmin tamamen aksiyon üzerine kurulu olduğunu ve Hızlı ve Öfkeli serisi adı altında yayınlanmaması gerektiğini bildirdi. Ayrıca Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw serisinde Dominic Toretto ve ekibin geri kalanının olmaması da seyircinin oldukça tepkisini çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  Cem Yılmaz'ın Son Filmi Arif V 216 Gişe Rekoru Kırdı

İşte Hızlı ve Öfkeli: Hobbs ve Shaw fragmanı

Hızlı ve Öfkeli: Hobbs and Shaw fragman


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
2
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Okur Yazar

Tecrübelerimizle yirmi yılda öğreneceklerimizi, okuyarak bir yılda öğrenebiliriz...

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !