İÇERİK EKLEME ŞARTLARI | Bisosyo-Sosyal İçerik Platformu

BİSOSYO.COM İÇERİK EKLEME ŞARTLARI

Bisosyo.com sosyal medya odaklı, güncel konuların işlendiği ve kullanıcılarına bu içerikleri tek bir noktadan sunan bir sosyal paylaşım platformudur. Sitemizde içerik oluşturan editörlerimizin yanı sıra sizlerde sitemize üye olarak içerik oluşturabilirsiniz. Lütfen İçerik Oluşturma Kurallarımızı okuyun ve siteye girip üye olarak içerik oluşturan herkesin bu kuralları kabul etmiş sayıldığını unutmayın.

 1. Bisosyo.com’a üye olmak ve içerik eklemek ücretsizdir. Siteye üyeliğiniz sistem tarafından yapılan otomatik mail doğrulama işleminin ardından hemen kabul edilir ve içerik ekleme ekranınız aktifleştirilir.
 2. Oluşturulan içerikler kesinlikle İçerik Ekleme Şartlarımıza uygun olmalıdır. Söz konusu şartlardan birine veya daha fazlasına uygun olmayan içerikler onaylanmayarak yazara bilgi verilecektir.
 3. İçerik ekleme şartlarının her ihlalinden sonra yazara bilgi verilir ve toplamda 3 ihlalin ardından yazarın içerik ekleme sayfası pasifize edilir.
 4. Oluşturulan içerikler kesinlikle bir siyasi görüşü, partiyi yada kişiyi destekleyici yada alçaltıcı olamaz. Asla küfür veya nefret söylemi içeremez.
 5. Kullanıcılar kendi içeriklerinde veya bisosyo’nun diğer içeriklerinde bulunan reklamlara tıklayamazlar, başkalarını reklamlara tıklamak üzere teşvik edemezler.
 6. Gurur kırıcı, küfür içeren, sataşma, intihara veya ölüme özendirme, uyuşturucu, sigara, alkol, pornografik video veya resim vb. içerikler yayınlanamaz.
 7. Tamamen eğlenceli, işe yarar, öğretici, merak giderici, keyiflendirici içerik üretilmeye odaklanılmalıdır.
 8. Reklam içeren içerikler yayınlanamaz, içeriklerde marka, sayfa belirtilemez, backlink verilemez.
 9. Telif hakkı içeren görseller veya materyaller kullanılamaz. Doğacak olan sorumluluk tamamen yazıyı yazan kişi veya kişilere aittir
 10. İçerikleriniz en az 200 kelime ve 2 görsel içermelidir. Fotoğraflar için (foto galeriler hariç) üst limit 3, kelimeler için ise üst limit bulunmamaktadır.
 11. İçerik, araştırma gerektirecek bir içerik olmamalıdır, tamamen özgün ve daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış olmalıdır
 12. Kullanıcılar bir ürünün, markanın, internet sitesinin veya benzer platformların tanıtımını yapan yazıları yayınlayamazlar. Tanıtım yazısı yayınlama yetkisi sadece Bisosyo Reklam Birimi‘ne aittir.
 13. Yazarlarımız başka yerlerde sayfalarının tanıtımını yapabilirler ancak hiçbir bisosyo sayfasına pop-up ve türevi reklam yöntemleri, yanıltıcı reklam veya içerikle kullanıcı çekemezler.
 14. Yazar oluşturduğu içeriği sosyal medya hesaplarında, forumlarda, bloglarda vb platformlarda paylaşabilir. Ancak ana sayfa değiştiren, kullanıcıyı rahatsız eden hiçbir sayfada bisosyo.com’un hiçbir içeriği açılamaz, yayınlanamaz.
 15. Gerekli durumlarda Bisosyo yeni şartlar ekleme veya mevcut şartları düzenleme yetkisini kullanabilir.
 16. İçerik oluşturan her kullanıcı bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.
 17. Bu belge en son 26 Nisan 2017 saat 09:32’te güncellenmiştir.
error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik