İnce’den Kılıçdaroğlu’na Teklif: ‘Genel Başkanlığı Bana Bırak, Sen Onursal Başkan Ol’

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
19

Dün CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile özel bir görüşme yapan Muharrem İnce, görüşme ile ilgili detayları anlattı. 

24 Haziran seçimleri sonrası başkanlık tartışmasının devam ettiği CHP‘de yeni bir gelişme yaşandı. Dün CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu özel bir görüşme gerçekleştirdi. Basına kapalı olan, 3 saat süren ve çıkışta hiç bir bilginin verilmediği görüşme ile ilgili İnce’den bugün açıklama geldi. TBMM’de gazetecilerin sorularını cevaplayan Muharrem İnce, görüşme ile ilgili sorulan soru üzerine; “Kılıçdaroğlu bana bir teklifte bulunmadı ama ben ona bir teklifte bulundum. Kendisine benim genel başkan olabileceğimi, çalışmaları onursal başkan olarak sürdürebileceğini, benim de partiyi genel başkan olarak seçimlere hazırlayabileceğimi söyledim” dedi.

İnce: ‘Kılıçdaroğlu ile kurultay yarışına girmeyeceğim’

Kılıçdaroğlu’nun kendisine henüz bir yanıt vermediğini aktaran İnce, “Teklifime ‘hayır’ derse örgüt olağanüstü kurultay sorununu kendisi çözer. Kılıçdaroğlu ile bir kurultay yarışı içine girmeyeceğim” diyerek açıklamayı tamamladı.

Muharrem İnce’nin bu açıklamasının ardından CHP’de, MYK’nın perşembe günü 11.00’de toplanmasına karar verildiği aktarıldı.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !