İnsanları Zombiye Dönüştüren Uyuşturucu Dünya’da Hızla Yayılıyor

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Kullananları gerçek anlamda birer zombiye dönüştüren Flakka Efekti adı verilen uyuşturucu tüm dünyaya hızla yayılıyor. Zombi kelimesini temsili olarak kullanmadık ! Bahsi geçen uyuşturucu kullanan kişinin direk beynine etki ediyor ve kullanıcı saldırgan tavırlar ve yamyamlık davranışları sergiliyor.

Şimdiye denk filmlerde gördüğümüz zombiler Flakka adı verilen bir uyuşturucunun etkisiyle dünyada yayılmaya başladı. Kullanan kişilerin beyninde kalıcı hasar bırakan ve bir çoğunun ölümüne sebep olan uyuşturucu ölmeyen kişilerin ise saldırgan davranışlar sergilemesine ve etrafında bulunanlara saldırarak zarar vermesine sebep oluyor.

Kullananları birer yamyama dönüştürüyor !

Rusya menşeili olan ve ilk olarak ABD‘de ortaya çıkan zombi hapı son günlerde adını çok sık duyurmaya başladı. Saldırgan tavırlar sergileyen kişilerin çevresinde olan insanlara saldırdıkları ve bazılarının yakaladığı kişilerin yüzlerini parçalayarak yediği vakalar yaşanmaya başlandı. Son olarak Brezilya’da kayıtlara geçen bir olayda zombi hapını kullanan kişi sokakta saldırdığı kişinin suratını parçalayarak yedi.

Çeşitli zombi hapı vakalarının birleştirilerek hazırlanan video olayın ne kadar ciddi ve tehlikeli olduğunu gözler önüne seriyor.

 


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü
1
Üzücü
Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim
1
Beğendim
Komik
3
Komik
Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç
4
Korkunç
Sinir Bozucu
1
Sinir Bozucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik