İş Güvenliği Hizmetlerinde Lider Kuruluş; Acar OSGB

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
8

‘’Önce iş güvenliği’’ bu cümleyi hemen hemen hepimiz ya duymuşuz yada bir yerlerde okumuşuzdur. Bir çok işyerinde sadece bir slogan yada duvarda asılı bir yazı olarak kalan bu cümle aslında insan hayatı için oldukça önemli bir cümledir ve insan sağlığı ve iş güvenliği kesinlikle profesyonel çözümler gerektirir.

Günümüzde işyeri güvenliği hizmetlerini OSGB firmaları vermekte ve alınan tedbirler ile oluşabilecek iş kazaları en aza indirilebilmektedir. Müşterilerine sunduğu iş güvenliği hizmeti ile sektörde öncü firmalardan olan Acar Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş  ülkemizde hizmet veren OSGB firmalarının başında gelmektedir.

 

Acar Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş  Firmasını Kısaca Tanıyalım

Acar Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş  2004 yılında A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Selçuk GÜMÜŞ tarafından kurulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından belirlenen 6331 sayılı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Yasası kapsamında yaklaşık 13 yıllık tecrübesi ile bu güne kadar 4 binden fazla müşterisine profesyonel danışmanlık hizmeti vermiştir. Önce iş güvenliği ilkesi ile yola çıkarak müşterilerine daima kaliteli hizmet sunan Acar Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş  kalitesini referans iş ortakları ile kanıtlamıştır ve kaliteden ödün vermeden en uygun fiyata danışmanlık hizmeti vermektedir.

Acar Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş  hemen hemen her sektörde binlerce müşterisine; İşyeri Hekimi, İş Güvenliği Uzmanı, Ortam Ölçümü, İlk Yardım Eğitimi, Yangın Eğitimi, Risk Değerlendirme, Acil Durum Eylem Planı, Patlamadan Korunma Dokümanı, OHSAS İş Güvenliği Yönetim Sistemi Danışmanlığı, Yüksekte Çalışma Eğitimi, Mobil Sağlık, Muayene hizmetleri kategorilerinde profesyonel ve kaliteli hizmet vererek hem iş sağlığı ve iş güvenliğini sağlıyor, hemde yasalar ve işveren arasında bir denge oluşturuyor.

Daha detaylı bilgi ve fiyat teklifi almak için Acar Çevre Sağlık Güvenlik A.Ş ‘nin websitesini ziyaret edebilir, Arnica, GsStore, Forum İstanbul, Fenerium gibi referans firmaları ve müşteri yorumlarını inceleyebilirsiniz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Advertising

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !