İstanbul’da En Çok Düzenlenen Etkinlik Türleri

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

İstanbul çok büyük ve kalabalık bir şehir olması nedeniyle her geçen gün daha da canlı olmaya devam ediyor. Kültür ve sanat etkinliklerini sevenler için İstanbul’dan vazgeçmek imkansız. Çünkü bu şehirde her gün onlarca etkinlik gerçekleşiyor. Herkese hitap eden aktivitelerle İstanbul, Avrupa’da da kendinden söz ettirmeye başladı.

 1. 1 Fuar


  İstanbul’da neredeyse her hafta en az bir fuar gerçekleşiyor. Ticaret ve sanayi dünyasının en sevdiği şehirlerden biri. Araba fuarı, kitap fuarı, deri fuarı en çok katılım gören fuarlar arasında bulunuyor.

 2. 2 Seminer & Kongre


  Start-up ve teknoloji dünyasını yakından takip eden Türkiye, ulaşım kolaylığı sebebiyle İstanbul’u her geçen sene daha da öne çıkarıyor. Finance Summit, Blockchain Economy Summit, Webrazzi Summit; en çok katılımcının olduğu etkinliklerden başlıcaları.

 3. 3 Festival


  Electronica, Big Burn, Sonar gibi dünyaca ünlü festivaller her sene düzenli olarak İstanbul’da da düzenlenmeye başladı. Yüzlerce ünlü dj ve performans sanatçısı hem festivaller hem özel etkinlikler kapsamında İstanbul’u konser takvimlerine eklemeyi unutmuyorlar.

 4. 4 Sergi


  İstanbul, özellikle büyük yatırımcıların destekleri ve teşvikleri sayesinde, sanat piyasasının içinde gün geçtikçe daha da bilinir bir şehir haline geldi. Özgür sanat ortamı ve sergilenecek alanların fazlalığı sayesinde İstanbul’da istediğiniz zaman bir sergi bulmak çok kolay. Istanbul’da her sene düzenlenen Contemporary, sanata olan ilginin artmasını sağladı.

 5. 5 Konser


  Hem yabancı hem yerli şarkıcıların, müziklerini sevenleriyle buluşturması için İstanbul en ideal ortam. Yüzlerce konser alanı ve insanların kafa dağıtmak için en sevdiği aktivitenin müzik olması sebebiyle her gün birçok konser etkinliği gerçekleşiyor İstanbul’da. Büyük markalar ve şirketler de müşterilerini mutlu etmek için bu tarz etkinliklerin gerçekleşmesine yatırım sağlıyor. 

  Ocak ayı boyunca Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşiyor olan “Halkın Yıldızları” konser dizisi de bunlardan başlıcası. Halkbank aracılığıyla düzenlenen konserlerde Türkiye’nin en sevilen şarkıcıları yer alıyor. Günümüzün popüler şarkıcıları Edis, Merve Özbey ve Aleyna Tilki’den tutun, artık ülkede efsane haline gelmiş MFÖ, Cengiz Kurtoğlu ve Teoman gibi, ya da bir dönem çok sevilmiş ve bugünlerde çok fazla görünmeyen Zara ve Bendeniz gibi birçok sanatçı etkinlik kapsamında sahne alıyor.

  Etkinlik hakkında detaylı bilgi almak için: http://www.biletix.com/etkinlik-grup/179844850/ISTANBUL/tr


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur