Kayıp Kıta Mu ile İlgili Tüm Bildiklerinizi Unutun!!!,Çok Şaşıracaksınız,Mu Continent,

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Her dakikasını ayrı bir keyifle izleyeceğiniz bu video için şimdiden sizlere keyifli seyirler diliyorum.

Merhaba değerli izleyiciler.  Bu videoda sizlere Mu Kıtasından bahsediyorum. Kayıp Kıta Mu , dinlerin kökeni ve medeniyetleri ile ilgili birçok bilgiye bu videoda ulaşabileceksiniz. Çoğumuzun bildiği üzere Mu Kıtası yok oldu. Fakat yaşam şekilleri ve kültürleri bulunan naacal tabletleri sayesinde öğrenildi. Mu kıtası yok olmadan önce uygarlığın devamı oradan dünyanın çeşitli bölgelerine göç eden insanlar sayesinde devam etti. Birçok medeniyette sümerler, mayalar, antik mısır vb. imparatorluklarda Mu Kıtasının izlerine şaşırtıcı bir biçimde rastlayabiliyoruz. Mu halkının yaşam biçimleri diğer medeniyetler de hala yaşatılmaya devam edilmektedir. Atatürk Türklerin kökeni ni merak edip Tahsin Mayatepek'i görevlendirerek Mu kıtası hakkında bilgi edinmiştir.

Ayrıca bu videoda dinlerin kökeninin nereden ortaya çıktığına ve günümüzdeki semavi dinlerde dahil diğer dinlerin nasıl bu medeniyetin dininden etkilendiğini anlatıyorum. Yani diyeceğin o ki video içerisinde çok şaşırtıcı bilgiler mevcut.

Her dakikasını ayrı bir keyifle izleyeceğiniz bu video için şimdiden sizlere keyifli seyirler diliyorum.Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim
8
Beğendim
Komik
0
Komik
Mükemmel
5
Mükemmel
Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Drone

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik