Keşke Dediğimiz Olaylar

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Hayatta karşılaştığımız bazı olaylar karşısında keşke demişizdir. Bazı şeyleri geriye getiremesekte kendi kendimize söylenir dururuz keşke öyle yapmasaydım diye içten içe pişmanlık duyarız. Bize keşke dedirten olaylar neler gelin birlikte bakalım.

 1. 1 Keşke Arkadaşıma Bu Şekilde Davranmasaydım


  Bazen iş stresi günlük koşuşturmalar derken sinir sistemiz  bozulabilir. Telaş içerisinde çevremizdeki eşimizi, dostumuzu kıracak cümleler kurabiliriz. Sonradan pişman olsakta olan olmuştur. Aramızda öyle kolay kolay düzelmez.Bu gibi durumlarda yoğun ve stresli bir gün geçiriyorsak mümkün olduğunca arkadaşlarımızla daha sakin bir dönemde  görüşürsek keşke demek durumunda kalmayız.

 2. 2 Keşke Fotoğraflarımı Yedekleseydim


  Bizim en güzel anlarımıza tanıklık eden tek şey şüphesiz ki fotograflarımızdır. Düğümüzde, doğum günümüzde tatile gittiğimiz dönemlerde o anıları canlı tutan tek tanık onlardır. Zaman zaman  fotograflarımızı açar bakarız. Böyle güzel anlarımızın olduğu telefonumuzun başına bir şey gelmesi yada yanlışlıkla fotografların silinmesi durumunda ah keşke yedekleseydim deriz. Bunun için ise çözümünüz lifebox gibi  uygulamaları indirerek bütün fotoğraflarınızı yedeklemek olabilir.

 3. 3 Keşke Tatile Oraya Gitmeseydim


  Bütün yıl çalışıp yoruluyoruz ve iyi bir tatili hak ediyoruz. Tatil yerleri seçerken internetten bulduğumuz bir otelin koşullarına bakarak gidiyoruz. 5 yıldızlı otel diye pansiyonlarada gidebiliyoruz. Böyle bir durum yaşadığımızda ilk cümlemiz  keşke buraya gelmeseydim oluyor. Hem paramızdan bende iznimizden  harcamış oluruz. Böyle kötü bir deneyim yaşamamak  için tam olarak emin olmadığımız iyi bir araştırma yapmadan otel tercihinde bulunmamamız  gerekir.

 4. 4 Keşke O Filme Gitmeseydim


  Sinemaya gittiğimizde hangi filme gitsek diye kararsız kalırız. En sonunda bir filimde karar kılarız. Filimde beklediğimiz gibi değilse keşke o filme gitmeseydik deriz çünkü yaklaşık 2 saatimiz boşa gitmiştir. Bunun için filimler hakkında kısa bir araştırma yapmamız ve filme giden kişilerin yorumlarına göz gezdirmemiz yeterli olacaktır.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
3
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Komik
2
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
1
Sinir Bozucu
le_mi_akar

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur