Merak Ettiğiniz Her Konuda Bilgi Alışverişi Yapabileceğiniz Kişisel Blog; Aysemcelife.com

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
2 , 8

Aysemcelife.com; ev hanımları ve annelerin hemen hemen her konuda bilgi alışverişi yapabileceği ve tecrübelerini paylaşabileceği kişisel bir blog. Blogun kurucusu olan ve yazarlık görevini üstlenen Ayşe hanım, becerikli bir ev hanımı ve iki çocuk annesi. Ayşe hanımın  ‘’İki çocuk, bir blog’’ sloganı ile kurduğu bloğunu sizler için inceledik.

Yaklaşık 2 yıldır yayın hayatında olan aysemcelife.com ev hanımlarının ve annelerin işine yaracak, ilgiyle takip edilebilecek kişisel bloglardan bir tanesi. Göze hoş gelen tasarımı ve incelediği konular ile takipçilerine oldukça faydalı bilgiler sunan Aysemcelife’da sorularınıza cevap bulabilir ve sizlerde tecrübelerinizi diğer ziyaretçiler ile paylaşabilirsiniz. Blogda cilt bakımından sağlığa, bebek bakımından ürün incelemelerine kadar bir çok kategoride faydalı bilgiler sunan Ayşe hanım Mutfak becerilerini de okuyucuları ile paylaşıyor ve geniş menü yelpazesi ile bir çok enfes tarifi de ziyaretçilerine sunuyor.

Özellikle ev hanımları ve anneler için faydalı, eğlenceli ve bilgilendirici bir blog ve buluşma-paylaşma platformu olan aysemcelife.com’a mutlaka göz atmalısınız. Ayrıca aysemcelife.com’u Facebook, Twitter , Google+ Profili ve İnstagram hesaplarından da takip ederek en güncel bilgilere anında ulaşabilirsiniz.

Bisosyo.com yönetimi olarak enfes yemek tarifleri için Ayşe hanıma teşekkürlerimizi iletir, başarılarının devamını dileriz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Advertising

2 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !