Merakla Beklenen Avengers 4: Endgame’in İlk Fragmanı yayınlandı

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Avengers: Infinity War’un devam filmi olan Avengers 4: Endgame filminin ilk fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmanın ardından,
Avengers 4: Endgame ne zaman vizyona girecek sorusu akılları meşgul etmeye başladı.

Sinema tarihinin en başarılı serilerinden biri olan Avengers (Yenilmezler), serinin yayınlanan son fragmanı ile takipçilerini oldukça heyecanlandırdı. İki bölüm halinde olduğu bilinen ve serinin yayınlanan ilk bölümü olan Avengers: Infinity War‘da, Yenilmezler ile Thanos arasında kıyasıya bir mücadele yaşanmış ve kazanan Thanos olmuştu. Oldukça etkiliyici bir final ile biten ilk bölüm sonunda izleyiciler heyecanla ikinci bölüm olan Avengers 4 Endgame’i beklemeye başlamıştı. Serinin beklenen ikinci bölümüne ait ilk fragman geçtiğimiz günlerde yayınlandı.

Yayınlanan bu ikinci bölüm ile akla ilk gelen soru Avengers 4: Endgame ne zaman vizyona girecek oldu. Yapımcı şirketten gelen açıklamaya göre, ikinci bölüm olan Avengers 4: Endgame 2019 Nisan ayında gösterime girecek. 

İşte heyecanla beklenen Avengers 4: Endgame türkçe dublaj fragmanı


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Can T.

Her şey plana göre gittiğinde hiç kimse paniklemiyor. Plan korkunç olsa bile...

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !