Mobil Bankacılık Trendleri

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Mobil bankacılıktaki yeni gelişmeler ile mobil bankacılık uygulamalarının daha güvenli, kişisel ve kullanıcı dostu olacağı tahmin edilmektedir. Son teknolojiler ile, bu uygulamalar müşterilerine kesintisiz bir bankacılık deneyimi sunma potansiyeline sahip.

 1. 1 Yapay Zeka


  Yapay zekanın (AI) bankacılık sektörünün ayrılmaz bir parçası olması bekleniyor. AI, bankacılık uygulamaları ile entegre kullanıcı uygulamalarını basitleştiriyor ve finansal işlemleri daha verimli hale getiriyır. Ayrıca, bankalara müşterileriyle etkileşime girmeleri için kullanıcı dostu bir yol sunuyor.

 2. 2 Müşteri Hizmetleri


  Yardım için telefonda uzun süreler müşteri temsilcisini beklemek yavaş yavaş geride kalıyor. Artık birçok kişi bir chatbot ve online yardımı yani sana bankacılık asistanlarını tercih ediyor. Bunu kişisel banka hesabınız için bir Siri olarak düşünmek mümkün. 

  Yapay zeka güçlendikçe, uygulamaların müşterilere tavsiyelerde bulunma şansının da artması bekleniyor. Muhtemelen, size harcamalarınız hakkında detaylı bilgi verebilecek ve harcamaları nasıl karşılayacağınız konusunda önerilerde bulunabilecekler.

 3. 3 Akıllı Saatler


  Yakında deneyiminizi geliştirmek ve zaman kazanmak için bankaları akıllı araçlar kullanırken görüyor olacağız. Örneğin akıllı saatler, bireysel bankacılık deneyiminin geleceği olarak görülüyor.

 4. 4 Biyometrik Teknoloji


  Sahte işlemlerde ve güvenlik ihlallerinde sürekli bir artış olması nedeniyle biyometrik kimlik doğrulaması artık sadece bir zorunluluk değil, bir gereklilik haline geliyor. 


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur