Otelz İle Tatil Rezervasyonunuzu Şimdiden Yaptırın %40 İndirimi Kaçırmayın

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Güzel bir yaz tatili hemen hemen herkesin hayalidir. Bu hayali gerçekleştirebilmenin önünde ki en büyük engel tatil fiyatlarının çok yüksek olmasıdır. Fakat bu durumu değiştirmek sizin elinizde. Nasıl mı ? Tabiki Otelz ile…

Tatil tutkunlarının en çok tercih ettiği şirketlerin başında gelen otelz.com müşterilerine Türkiye’nin her yerinde ve Kıbrıs’ta uygun fiyatlı tatil yapma fırsatı veriyor. En iyi erken rezervasyon fiyat garantisi veren ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Otelz sektörde öncü kampanyaları ile farklı olduğunu bir kez daha gösterdi.

Otelz.com’u Kısaca Tanıtmak Gerekirse

Zonline Ticaret ve Turizm AŞ. bünyesinde, çevrimiçi otel rezervasyonları yapılmasını sağlamak amacıyla 2013 yılında kurulan otelz.com, 120 kişilik deneyimli kadrosu ile sektöre yeni bir soluk getirdi. 9.000 konaklama tesisini, fiyatları ve doğru tanıtımları ile tüketicilere sunan otelz.com üye otel sayısını her geçen gün arttırmaktadır.

otelz.com’un mevcut yazılımı, teknolojinin tüm olanakları kullanılarak 12 kişilik ekip tarafından 1,5 senelik bir çalışma sonrası hayata geçirildi.

Yazılım güvenliği ve web sitesinin kolay, kullanıcı dostu bir site olması için çözüm ortaklarını Türkiye’nin en değerli ve deneyimli markalarından seçmiş ve kullanıcılarına kolay kullanılabilen ve güvenli bir sistem sunmuştur.

otelz.com yüzde yüz yerli sermaye ile kurulmuştur. Vergilerini Türkiye’de ödeyerek ülke hazinesine katma değer sağlamaktadır. Konaklama tesislerinden alınan komisyonları yine Türk Turizm sektörüne yaptığı yatırımlarda kullanmaktadır.

Dilerseniz hemen otelz.com’dan Türkiye’nin her bölgesine ücretsiz bir tatil rezervasyonu yapabilir ve ücreti tatile gittiğiniz tesiste ödeyebilirsiniz. Hemen ücretsiz üye olun ve otelz.com’un erken rezervasyon indirimlerini kaçırmayın.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Advertising

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !