Oyun Severlerin Merakla Beklediği GTA 6 Ne Zaman Çıkacak ?

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
1 Paylaşım

Dünya’nın en çok beğenilen ve oynanan oyunlarından biri olan GTA 5 (Grand Theft Auto 5)’in çıkmasının hemen ardından GTA 6 ne zaman çıkacak soruları sorulmaya başlanmış ve ortaya bir çok söylenti atılmıştı. Michael Pacther yaptığı açıklama ile tüm söylentilere son noktayı koydu; ”GTA 6 en erken 2022 yılında piyasaya çıkacak.”

Rockstar Games tarafından 2013 yılında piyasaya sürülen GTA 5, hızla en çok beğenilen ve oynanan oyunlar arasında yerini aldı. Geniş kapsamlı bir oyun olan GTA 5’in piyasaya sürülmesinden 4 yıl sonra GTA 6 ne zaman çıkacak soruları gündeme gelmeye başladı. Fakat yapımcı firmanın yeni oyunu olan Red Dead Redemption 2 üzerinde çalışmalarını devam ettiren ekibin henüz GTA 6 için çalışmalara başlamadığı açıklanmıştı. Analist Michael Pachter ile yapılan özel bir röportajda ”Sizce GTA 6 ne zaman çıkacak” sorusuna, en iyi ihtimalle GTA 6’nın 2021’de çıkacağını düşündüğünü, fakat 2022’nin daha ciddi bir tahmin olacağını belirtti. 

Patcher, “Bildiğiniz gibi Red Dead Redemption 2 oyunu, tam 8 yıl sonra ilk defa karşımıza çıkacak. Bu nedenle GTA 6’nın 2021’den önce gelmeyeceğini söyleyebilirim. Rockstar’ın genel olarak oyunun çıkışından en az bir yıl önce duyurusunu yaptığı düşünülürse, 2021 gibi duyurulması beklenen GTA 6’nın 2022’de çıkması beklenebilir.” dedi.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Alp Arslan

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !