Özel Tasarım Yıllık ve Andaç Örnekleri

2 dakikada okuyabilirsiniz


0

Daha önce okul yıllıkları projesi ile müşterilerine en iyi hizmeti sağlayan KitapFabrikasi.com yine öncü bir harekete imza atıyor ve Özel Tasarım Yıllık ve Andaç  ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunuyor.

İnsanların hayatında okul yıları çok büyük bir öneme sahiptir. Çünkü ilkokul yıllarını ele alırsak ailenizden sonra ilk tanışacağınız insanlar ile orada karşılaşırsınız, hayata ilk adımınızı ilkokul yıllarında atarsınız. Sonrasında hemen lise yılları gelir. Lise ilkokuldan daha hareketli geçer. Malum en heyecanlı olduğumuz dönemler. Okul yılları henüz bitmez şimdide üniversite başladı. Artık daha olgunuz ve ilk yıllarda ki heyecan yerini dostluğa, hayatın gerçeklerini daha iyi görmeye bıraktı.

İşte okul yıllarınızı böyle birkaç cümlede anlatabilirsiniz. Ama bu hayatımızın en güzel günlerini ölümsüzleştirmeye ne dersiniz ? Hemde profesyonel eller ile çok farklı ve en az okul yıllarınız kadar güzel bir okul yıllığı ile.

KitapFabrikasi.com alışılagelmiş okul yıllıklarının dışında yeni bir uygulama başlattı ve en güzel okul fotoğraflarınızı bilgisayar ortamında albüm haline getirip dilediğiniz formatta okul yıllığı oluşturmanıza olanak sağladı. Üstelik her dönem için farklı tasarımlar hazırlayarak sizleri belirli bir kalıbın içine sıkıştırılmış fotoğraf albümlerine mahkum etmedi.

İlkokul yıllarında çekilmiş okul fotoğraflarınıza bakarsanız lise yada üniversite yıllarından çok farklı olduğunu hemen görürsünüz. KitapFabrikasi.com bu detayı düşünmüş ve ilkokul yıllık örnekleri kategorisi hazırlamış. İlkokul fotoğraflarınızı mutlaka ilkokul yıllık örneklerinde görmelisiniz. Emin olun o yıllara geri döneceksiniz.

Söylediğimiz gibi lise ve üniversite yılları da insanlar için çok özel yıllardır. Tabi böyle özel yılların bitişi de çok özel olur ve herkesin yıllarca anlatabileceği bir mezuniyet töreni olmuştur. KitapFabrikasi.com mezuniyet anılarınızı da unutmamış ve yine mezuniyete özel bir format hazırlayıp mezuniyet yıllık tasarım örnekleri ile müşterilerinin beğenisini kazanmış.

KitapFabrikasi.com sayfasına tıklayıp okul yıllığı baskı konusunu inceleyerek işlemlerin nasıl yapıldığını ve diğer tüm detayları inceleyebilir, sormak istediğiniz soruları online sohbet sistemi ile anında uzmanlara iletebilirsiniz.

Şimdi hayatınızın en güzel yıllarını okul yıllığı ile ölümsüzleştirmenin tam zamanı. Hatta çocuklarınıza, sevgilinize, kardeşinize yada herhangi bir arkadaşınıza okul yıllığı hazırlayarak güzel bir sürpriz ve asla unutamayacakları bir hediye verebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken KitapFabrikasi.com’u ziyaret etmek.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Advertising

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !