Print On Demand Dropshipping Nedir? Nasıl Yapılır?

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Stoksuz E-Ticaret O Da Neymiş?

Print on demand dropshipping isteğe bağlı Baskı anlamına gelir, kendi özel tasarımlarınızı oluşturup e-ticaret sitenize ekleyebilirsiniz. İsteğe bağlı tişört, gömlek, kitap ve diğer birçok ürün üzerine
baskı yaptırabilirsiniz. Diğer toptan alış iş modeline göre daha risksizdir, bir talep üzerine üreticiye baskı yaptırıp müşterinize satarsınız. Üretici ürünü size yollamadan alan kişiye yollar. Öncesinde ürünün kalitesini merak ediyorsanız satışlara başlamadan kendinize de bir tane sipariş verebilirsiniz.
Diğer adıyla stoksuz e-ticaret yapmış olursunuz. Malların elinizde kalma riski olmaz. Print on demand dropshipping yapabileceğiniz en popüler şirketler Printful ve Printify, başlıklara tıklayarak kolayca ulaşabilirsiniz.

Printful

Printful

Printify

Printify

İstek üzerine dropshipping, grafik tasarımcıları ve sanatçılar için harika bir iş modelidir. Kendinizin
tasarladığı bir ürünü satmak oldukça hoş bir duygudur. İsteğe bağlı baskı ile tişört, elbise, tozluk, Telefon kılıfları, bez çantalar ve tuval gibi ürünleri müşterinize stok yapmadan sağlayabilirsiniz. Buna ek olarak, talep üzerine basılan kitap bile yazabilirsiniz bununla birlikte yayınevi ile anlaşma problemi
de ortadan kalkmış olur. Bir grafik tasarımcısı olarak kendi ürünlerinizi tasarlamak ve bunu stok maliyeti olmadan yapabilmek sermayenizi oldukça azaltmanıza yardımcı olabilir.

İstek üzerine baskı yapan çoğu tedarikçi kendi ambalajlarınızı tasarlamanıza veya paketlerinize pazarlama ekleri eklemenize imkan sağlar, bazıları logonuzu düşük bir miktar karşılığında bile ambalaja ekler. İstek üzerine basım işinizi oluştururken aynı zamanda markanızı da oluşturmaya
yardımcı olur. Başlıklara tıklayarak bildiğim en güvenilir ve kaliteli isteğe bağlı stoksuz e-ticaret yapabileceğiniz şirketlere ulaşabilirsiniz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim
2
Beğendim
Komik
0
Komik
Mükemmel
1
Mükemmel
Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
CemElisah

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik