PUBG Deneyiminizi Değiştirecek Yeni Özelliklerle Dolu Güncelleme

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

PUBG oynayanlar için oyun deneyimini tamamiyle değiştirecek yeni bir güncelleme geliyor. Yeni güncelleme ile birlikte oyunda artık yeni bir araç, yeni bir silah ve değiştirilmiş hareket mekanikleri ekleniyor.

 1. 1


  Oyuna yeni eklenen çıkıntı tutma özelliği sayesinde duvardan, çatılardan koşarak atlanabilecek ve üstlerine tırmanılabilecek. Bu özellik sayesinde artık uzun duvarları aşıp, pencerelerden içeri girmek çok daha kolay. Bu özellik sayesinde eskiden ulaşılamayan çatılara çıkmak da artık mümkün hale gelmiş oluyor.

 2. 2


  Yeni güncelleme ile birlikte Deagle adında bir tabanca da eklendi. Deagle yüksek kalibreli, yarı otomatik bir tabanca. Oyundaki diğer tabancalardan daha çok hasar veriyor.

 3. 3


  Bir diğer eklenen şey de soğuk savaş döneminde yapılmış olan hem karada, hem suda gidebilen Rus piyade savaş aracı BRDM-2. Bu araç uçaklar tarafından haritaya bırakılan UAZ’nin yerini alacak. Ondan farkı ise suda gidebiliyor olması.

 4. 4

  PUBG mobile için gelen güzel bir başka güzellik ise Turkcell’den geldi. PUBG’yi telefonunuzdan oynarken internet kotasına düşmek istemeyenler için PUBG’ye özel internet paketi kullanıcıları mutlu edecek. Şu an için PUBG mobile ile kısıtlı olsa da gelecekte daha fazla oyunu kapsayabilir…


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
1
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Komik
1
Komik
Mükemmel Mükemmel
2
Mükemmel
Korkunç Korkunç
1
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
1
Sinir Bozucu

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur