Reklam | Bisosyo-Sosyal İçerik Platformu

”Yeni bir müşteri kazanmanın en iyi yolu, mevcut müşterileriniz için müstakbel müşterilerinizi etkileyecek reklamlar yapmaktır” vizyonu ile yola çıkarak, her ay onbinlerce kişinin ziyaret ettiği sosyal içerik ve eğlence platformu olan bisosyo.com’da, firmanızın, herhangi bir ürününüzün veya web sitenizin reklamını yayınlayarak reklamınızın geniş bir kitleye ulaşmanızı sağlıyoruz.

Sitemizi kullanan ziyaretçilerimizi rahatsız etmeden en yüksek performans ilkesi ile yayınlanan reklamlarınız, her gün sitemizi ziyaret eden binlerce kişi tarafından görülür ve etkileşime girer. Böylece firmanızı, ürününüzü veya web sitenizi binlerce yeni kişi ile tanıştırabilir ve marka bilinirliğini arttırabilirsiniz. Sitemizde hemen hemen her bütçeye uygun reklam seçeneği bulunmaktadır. Aşağıda detayları ile anlattığımız reklam seçeneklerimizi inceleyerek sizin için en doğru olduğunu düşündüğünüz reklam seçeneğini değerlendirebilirsiniz.

ÖNEMLİ NOT: Reklamcılık kurallarımız gereği, sitemizde yasa dışı bahis, kumar ve cinsel içerikli reklamlar yayınlanmamaktadır.


ADVERTORİAL İÇERİK (TANITIM YAZISI)

Firmanızın, ürününüzün veya web sitenizin tanıtım yazısının yayınlanarak yapıldığı reklam türüdür. Minimum 200 ve maksimum 450 kelimeden oluşur, markanıza ait 2 adet görsel ve 1 adet logo içeren tanıtım yazınız, yine sizin belirleyeceğiniz anahtar kelimeler ile belirlediğiniz URL’ye direk bağlanabilir. Yayınlanan tanıtım yazılarınız, sitemizin tüm sosyal medya hesaplarında da paylaşılarak daha fazla kişi tarafından görülmesi sağlanır ve kalıcı reklam modelleridir. Yani tanıtım yazınız ömür boyu sitemizde kalır ve sizin talebiniz haricinde kaldırılması söz konusu olmaz. Yayınlanan tanıtım yazılarınız sitemizde ”Tanıtım” kategorisinde yayınlanır ve ziyaretçiler yazı içeriğini direkt görmekle beraber, ilgili kategoriye ana menüden kolayca ulaşabilir.

Referans tanıtım yazısı çalışmalarımızı incelemek için tıklayınız.


YÖNLENDİRME REKLAMLAR

Ana sayfada içeriklerin arasına yerleştirilmiş reklam modelidir. İlgi çekici bir görsel ve yine ilgi çekici bir başlık ile hazırlanan reklam modeline tıklayan ziyaretçiler, direkt olarak reklamı yapılan markanın internet sitesine yönlendirilir. Yönlendirme reklamların yayınlanma süresi 7 gün olarak belirlenmiştir. Fakat ihtiyaç halinde bu süre ek ücret ödenerek alıcı tarafından uzatılabilir.

Örnek reklam yerleşimi görseli için tıklayınız.


BANNER REKLAMLAR

Firmanızın, ürününüzün veya web sitenizin, 300×250 ve 728×90 ebatlarında reklamının yapıldığı reklam modelidir. Yayınlanan banner reklamlar sizin belirlediğiniz URL’ye bağlanır ve tıklandığı zaman ziyaretçi belirlediğiniz URL’ye yönlendirilir. Sitemizde 2 farklı ebatta banner reklam seçeneği ve 4 farklı banner reklam alanı bulunmaktadır. Banner reklam seçeneklerimizi inceleyerek sizin için en uygun reklam alanını ve ebadını belirleyebilirsiniz.

  • 300×250 Ana sayfa yan sütun banner 1

Ana sayfada, yan sütun bölümünün üst kısmında bulunan 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Konum olarak ”Popüler İçerikler” sekmesinin hemen üzerinde bulunur ve banner reklam sadece ana sayfada görüntülenir.

( Uygunluk Durumu : – Boş ) Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • 300×250 Ana sayfa yan sütun banner 2

Ana sayfadaki yan sütun bölümünün alt kısmında bulunan 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Konum olarak ”Popüler İçerikler” sekmesinin hemen altında bulunur ve banner reklam sadece ana sayfada görüntülenir.

( Uygunluk Durumu : – Boş) Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • 300×250 Yazı detayı yan sütun banner 1 

Yazı içindeki yan sütun bölümünün üst kısmında bulunan 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Konum olarak ”Popüler İçerikler” sekmesinin hemen üzerinde bulunur ve banner reklam sadece yazı detayı sayfasında görüntülenir.

( Uygunluk Durumu : – Boş ) Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

  • 300×250 Yazı detayı yan sütun banner 2

Ana sayfadaki yan sütun bölümünün alt kısmında bulunan 300×250 ebatlarındaki reklam türüdür. Konum olarak ”Popüler İçerikler” sekmesinin hemen altında bulunur ve banner reklam sadece yazı detayı sayfasında görüntülenir.

( Uygunluk Durumu : – Boş) Reklam alanı şemasını incelemek için tıklayın.

Reklam çalışması fiyat bilgisi, reklam siparişi ve tüm sorularınız için aşağıdaki formdan mesaj göndererek reklam birimimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

[contact-form-7 id=”2908″ title=”Reklam iletişim”]

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik