Sevgiliyle Yapılabilecek Alternatif Aktiviteler

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
 1. 1 Gün Doğumunu İzlemek


  Her çiftin yapması gereken en romantik etkinliklerden biri; beraber gün doğumunu izlemek… Beraber keyifli vakit geçirdiğiniz bir geceyi gün doğumu ile sonlandırmaktan daha özel ne olabilir?

 2. 2 Kamp Yapmak


  Eğer macerayı ve doğa ile iç içe olmayı seviyorsanız, kamp yapmak sizin için harika bir seçenek olacaktır. Özellikle Ege’nin yeşil ve mavinin iç içe geçtiği kıyılarında kamp yapmak oldukça keyifli bir deneyim olacaktır.

 3. 3 Şehirdeki Etkinlikleri Takip Etmek


  Bulunduğunuz şehirdeki festival, tiyatro, bienal gibi etkinlikleri yakından takip ederek mutlaka kendinize uygun bir aktivite bulabilirsiniz. Örneğin, farklı kahveleri deneyimlemeyi seviyorsanız kahve festivallerini veya sevdiğiniz oyuncuların yer aldığı tiyatroları internet üzerinden takip edebilirsiniz.

 4. 4 Rastgele Seyahat Etmek


  Daha önce hiç gitmediğiniz bir şehri veya ülkeye kısa süreli seyahatler gerçekleştirmek şüphesiz oldukça keyifli ve rahatlatıcı olacaktır. Arabanızla değil, toplu ulaşım araçları ile seyahat etmeniz size çok daha özgür hissettirecektir. Gideceğiniz yere eğer uçakla ulaşım sağlayamayı düşünüyorsanız Paraf gibi kredi kartlarının sağladığı taksit imkanlarına da göz atabilirsiniz.

 5. 5 Aynı Kitabı Okumak


  Düzenli bir şekilde kitap okumak istiyor fakat günlük rutininize bir türlü dahil edemiyor musunuz? Bunun için en iyi yöntemlerden biri, her ay bir kitap belirleyip beraber okumaya başlamak. Bu sayede hem sevgilinizle üzerine sohbet edebileceğiniz ortak bir alan yaratmış hem de kitap okuma alışkanlığı edinmiş olursunuz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
0
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Asosyo

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur