Sigarayı Bırakmaya Yardımcı Olan Quitgo Nedir, quitgo sigara bıraktırır mı?

1 dakikada okuyabilirsiniz


6
3 , 6

Sigarayı bırakmak isteyenler için doğal bir çözün olan Quitgo nedir, nasıl kullanılır? Quitgo fiyatı nedir, quitgo nerelerde satılır gibi soruların cevaplarını araştırdık.

Quitgo nedir ? Nasıl kullanılır ?

Quitgo Nedir ?

Sigarayı bırakmak isteyenler için tasarlanan Quitgo, doğal aroma ve kokular ile kombine edilmiş, sigara içme isteği geldiği zaman kullanıldığında gerçek sigara hissi vererek sigara içme istediğinizi baskılayan terapötik bir üründür. Sigara isteğini baskılamak için tasarlanan ve özellikle el ve dudak tiryakileri üzerinde oldukça etkili olan Quitgo, tütün, nikotin ürünleri veya elektronik sigara gibi ürünleri kullandığınızda yaşanan yan etkilere sahip değildir.

Qutigo Nasıl Kullanılır ?

Quitgo’nun dış görünüşü gerçek bir sigarayı andırmaktadır. Kullanma gereği duyduğunuz zaman yakmanıza veya şarj etmenize gerek yoktur. Quitgo herhangi bir duman oluşumuna sebep olmadığı için toplu taşıma araçları veya kapalı alanlarda kullanılabilmektedir ve kullanan kişi asla duman veya buhar gibi olumsuz etkenler ile karşı karşıya gelmemektedir. Bir adet Quitgo 2000 nefes kullanıma sahiptir ve kullanıcıların büyük bölümünün bu süre zarfında sigarayı bırakmakta oldukça önemli bir yol kat etiği gözlemlenmiştir.

Quitgo Ne Kadar Kullanılır ?

Sigarayı bırakmak için destek sunan Quitgo’yu yaklaşık 4 hafta kadar kullanmak gerekiyor ve bu süreyi takiben 30 gün boyunca da belirlenen talimatlara uymak gerekmektedir. Quitgo diğer ürünler gibi nikotin içermemektedir ve öncelikle el ve dudak tiryakiliğini hedef almaktadır.

Quitgo fiyatı nedir ?

Sadece eczenelerde satışa sunulacağı düşünülen Quitgo’nun fiyatı 60 TL olarak belirlenmiştir. Ancak güncel fiyatı için en yakın eczaneden bilgi almanız gerekebilir. Ayrıca Quitgo ile ilgili daha detaylı bilgi almak için ürünün resmi internet sitesi olan quitgoturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
1
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
14
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
0
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
1
Sinir Bozucu
Advertising

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !