Sonbaharda Tatil İçin Tercih Edebileceğiniz 5 Keyifli Rota

1 dakikada okuyabilirsiniz


0
 1. 1 Abant


  Sonbaharın tüm renklerini bir arada görebileceğiniz, göl kenarında yürüyüş yapıp kafanızı dinleyebileceğiniz mükemmel bir adres. Eğer huzur arıyorsanız, Abant tam size göre!

 2. 2 Akyaka


  Eski bir balıkçı kasabası olan Akyaka, doğal güzellikleri, sakinliği ve her daim esen rüzgarı ile sonbahar aylarında güzel bir tatil imkanı sunuyor. Aynı zamanda eğer meraklısı iseniz, bölgede yamaç paraşütü ve çeşitli su sporları yapma imkanı bulunuyor.

 3. 3 Datça


  Yazın kalabalığından hoşlanmıyor ve tatil için Eylül ve Ekim aylarını tercih ediyorsanız, hem temiz denizi hem doğal güzellikleri ile Datça, sizin için harika bir rota. Ekim ayının sonuna doğru bile denize girmek mümkün.

 4. 4 Bozcaada


  Kültürel zenginlikleri, cıvıl cıvıl sokakları ve eşsiz mutfağı ile sonbaharda tercih edilebilecek en popüler adreslerden. Eylül ve Ekim aylarında özellikle kalabalığın çekilmesi ile ada, sakin ve keyifli bir tatil imkanı sunuyor.

 5. 5 Alaçatı


  Sonbahar aylarında Alaçatı’nın arnavut kaldırımlı sokaklarında yürüyüş yapabilir, cumbalı rengarenk evlerini keşfedebilir ve leziz ege yemeklerini tadabilirsiniz. 

  Ayrıca, sonbaharda İzmir’de ziyaret edebileceğiniz çeşitli rotaları keşfetmek istiyorsanız: https://kulturveyasam.com/sonbaharda-da-tatil-yapilabilecek-8-izmir-ilcesi/


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
1
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
1
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Asosyo

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur