Sonbaharda Yapabileceğiniz En Güzel Aktiviteler

1 dakikada okuyabilirsiniz


1
2 , 1 puan

Çoğumuz yaz mevsimini ne kadar çok sevse de, çoğumuz da bu sene aşırı uzayan ve fazla sıcak olan yaz mevsiminden bir hayli sıkıldı. Şimdi zaman kışçıların zamanı. Tatlı tatlı rüzgar eserken, yağmurda yürüyüş yapmanın zamanı. O zaman en güzel sonbahar aktivitelerine bakalım…

 1. 1


  Kurumuş yapraklara basa basa gezmenin tadı başka bir şeyde var mı? Serin ve hafif yağmurlu bir havada kulaklıkları takıp yürüyüş yapmak sonbaharın en keyifli aktivitelerinden değil midir?

 2. 2


  Ya da soğuk ve yorucu bir günün akşamında sıcacık evinize gelip, battaniyenizi örtüp bir de sıcak kahve yapıp en sevdiğiniz film ya da dizileri izlemek bütün yorgunluğunuzu üstünüzden atar.

 3. 3


  Yağmurlu bir günde sevdiğiniz biriyle gidilen bir sinema seansı ve çıkışta bir kahve eşliğinde onunla sohbet etmek desem? Düşüncesi bile insanın içini ısıtır.

 4. 4


  Hiçbir şey yapmasanız bile sadece yağmuru izlerken bile içilen bir kahve mevsimlerden sonbaharsa size ayrı bir keyif verecektir.

 5. 5


  Tabii sonbahar demek yeni bir sezon da demek. Bu sene giyecekleriniz için yeni sezon alışverişlerine de ufak ufak başlasanız iyi olacak. Turkcell Platinium üyelerine Network’te yapacakları alışverişler için 100 TL indirim yapıyor. Bu da yeni bir sezonun güzel haberlerinden.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim Beğendim
2
Beğendim
Komik Komik
0
Komik
Mükemmel Mükemmel
1
Mükemmel
Korkunç Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Asosyo

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik
Makale
Görsel yada video ile süslenmiş bir makale oluştur
Test
Bir sonuca ulaşan veya kişilik belirleyen bir test oluştur
Foto Galeri
Kısa açıklamalar ile süslenmiş bir foto galeri oluştur
Video
Video içeren içerik oluştur