”Tatilde Ne Yapsam?” Diyenler İçin İstanbul ve Çevresinde Gezilecek Yerler

2 dakikada okuyabilirsiniz


0

Dokuz günlük bayram tatilini İstanbul ve çevresinde en iyi şekilde değerlendirmek isteyenler için İstanbul’da gezilecek yerleri sizler için derledik.

1) Muhteşem berrak denizi ile Kömürlü Limanı

Gelibolu’da bulunan ve berrak ve sakin denizi ile büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Kömürlü Limanı, güzel ve sakin bir tatil için oldukça ideal yerlerden bir tanesi. Denizinin berraklığı sayesinde dalgıçların ve tatilcilerin gözdesi haline gelen liman, İstanbul’da gezilecek yerler arasında en çok göze çarpan yer konumunda.

2) Cennetten bir köşe; Maşukiye

Şehrin kalabalığından ve karmaşasından uzaklaşarak kafa dinleyebileceğiniz, doğasına hayran kalacağınız Maşukiye, mutlaka görülmesi ve bir kaç gün tatil yapılması gereken cennetten bir köşe.

3) Doğa ile iç içe; Erikli Yaylası

Kampçıların ve doğa tutkunlarının uğrak mekanı olan Erikli yaylası, doğal güzelliği ile ziyaretçilerini kendine hayran bırakıyor.

4) Yeşil ve mavinin buluştuğu saklı bir cennet; Gökçetepe Köyü

Edirne’nin Keşan ilçesinde bulunan Gökçetepe Köyü, huzur ve sakinliğin yanında yeşil ve doğanın tüm güzelliklerini ziyaretçilerine sunuyor. Güzel bir sahili ve yemyeşil ormanı bulunan Gökçetepe Köyü kamp yapmak için uygun bir tatil seçeneği olabilir.

5) Sıcak ve güzel bir sahil köyü; Riva

Beykoz’a bağlı bir sahil köyü olan Riva, doğa ile iç içe muhteşem bir sahile sahip. Günübirlik geziler için oldukça iyi bir tercih olan Riva’da sakin ve keyifli bir tatil geçirebilirsiniz.

6) Pırıl pırıl denizi ve muhteşem sahili ile, İğneada

Türkiye’nin en uzun sahiline sahip olan İğneada, berrak denizi ve büyüleyici dokusu ile tatil için seçilebilecek en güzel yerlerden bir tanesidir.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Can T.

Her şey plana göre gittiğinde hiç kimse paniklemiyor. Plan korkunç olsa bile...

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !