Tutamayacağınız Söz Verirseniz Kendinize Zarar Verirsiniz!

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Network Marketing’i size göre nedir?

Ranjit Singh göre network marketing klasik bir tabir ile doğru zamanda doğru yerde, doğru kişilerle olmak ve onlara doğru ürünü sunmaktır. tTüm deneyi ve bilgi birikimlerinizi çalışacağınız kişiye aktarırsınız.

Network marketing etik iş deneyimlerini kapsar. Bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Etik bir şeyin sadece yanında olan bir şey değil. Aksine tam ortasında olması gereken bir unsurdur. Sizin işinizi doğru olarak yapmanız kendi markanızın da artı değer taşımasına yardımcı olur. Yaptığınız işi ve ürün sunumunuzu profesyonelce yapın. Sizin profesyonel olmanız gerekir çünkü bunun sebebi bu sektörün profesyonel olmasından kaynaklıdır.

En çok tekrarlanan ve sektörün adına kötü yönde etki eden hata nedir?

Daha çok kişisel olarak tutulamayacak sözleri vermeler nedeniyle problem yaşanmaktadır. Tutulamayacak sözler vermek, sınırı aşmak anlamına gelir.

İyi ve doğru niyetin önemi ile ilgili düşüncelerinizi paylaşır mısınız?

Bazen açgözlülük, bireyi geride bırakır. Hemen zengin olayım, herkesi de buna inandırayım demek, açgözlülükten kaynaklanır. Sonunda bu kişiler, kendilerini de yok eder, diğerlerini de.

Ben, etik davranan insanları görmeyi seviyorum. Kısa vadeli yerine, uzun vadeli düşünüp, güvenilir bir gelecek kuranlar bu tarz insanlardır. Her şeyden önce sürdürülebilir, uzun soluklu bir vizyona sahip olmanız gerekiyor.

Kısa vadeli hızlı iş hiçkimseye yardımcı olmaz. Bu tarz iş yapanları desteklemiyoruz.

 

[zombify_post]


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Esraocal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !