Yeni Akım Doğal Makyaj

1 dakikada okuyabilirsiniz


0

Makyaj konusunda sürekli bir akım sürekli bir yenilik çıkıyor. Bakımlı kadınların son akımı ise doğal makyaj. Peki nedir bu doğal makyaj?

Doğal makyaj denildiğinde akla ilk olarak organik makyaj gibi gelsede aslında işin özü avartılı makyaj yerine sade makyajdır. Cilddeki leke ve pürüzleri kapatmak için pek çok kadın yoğun pudra ve fondörten kullanır. Kışın bu durum çok sıkıntılı olmasa da sıcaktan erime kıvamına geldiğimiz şu günlerde oldukça sıkıntılı. Çünkü sürekli bir terleme hali içerisindeyiz ve bu durum makyaj için oldukça sıkıntılı.

Cilde kusursuz uyan bir pudra!Pudranın renginin cilt rengine uyup uymadığını boyun bölgesinde test et. Eğer pudranın boynuna uyguladığında renk farkı görünmüyorsa senin için doğru pudranı buldun demektir. Doğal ten makyajı için mat bitişli pudralar yerine ışıltılı pudralar kullanmanı öneriyoruz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Bu içeriğe emojiler ile oy verin

Üzücü
0
Üzücü
Beğenmedim
0
Beğenmedim
Beğendim
1
Beğendim
Komik
0
Komik
Mükemmel
3
Mükemmel
Korkunç
0
Korkunç
Sinir Bozucu
0
Sinir Bozucu
Esraocal

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !
Eklenecek İçerik