Yerden Isıtma Sistemlerinde Öncü Kuruluş; Isıtmax Elektrikli Isıtma Sistemleri

2 dakikada okuyabilirsiniz


0

Teknolojinin gelişmesi ile yaşam standartlarımızın bir hayli iyileştiği günümüzde tüm ihtiyaçlarımızı kolay ve zahmetsizce karşılayabiliyoruz. Fakat kolay ve zahmetsiz olmasının elbette bir karşılığı var ve maalesef herkesin bu karşılığı ödeyebilme gücü yok. Bu yüzden bir çoğumuz daha kalitesiz bir hizmeti daha uygun bir fiyata almak durumunda kalıyoruz.

Fakat alışılagelmiş bu durumu değiştiren bir firma var; Isıtmax Elektirikli Yerden Isıtma Sistemleri… 1995 yılından bu yana sektörde faaliyet gösteren ve sektörün öncü kuruluşu olan Isıtmax önce müşteri memnuniyeti ilkesinin benimsemiş ve yirmi yılı aşkın süredir bu ilkesinden hiç vazgeçmeyerek  çok iyi işler ortaya çıkarmış.

Yerden ısıtma sektöründe ülkemizde ilk faaliyet gösteren şirket olan Isıtmax Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri müşterilerine en iyi hizmeti en uygun fiyata sunuyor ve kaliteden vazgeçmeden bütçesine en uygun hizmeti alabilmesine imkan sağlıyor.

Isıtmax Elektrikli Yerden Isıtma Sistemleri kaliteli ve en uygun fiyat garantisi verebilmesinin güvencesini sistemin projesini,  imalatını, montajını ve servisini kendi bünyesinde yapmasından alıyor ve tüm bu süreçte kaliteden asla ödün verilmiyor.

Isıtmax Elektrikli Yerden Isıtma Sistemlerinin yılların verdiği öz güven ve kurumsal bilinç ile sunduğu çözümler;

  • Müstakil evler, daireler, ofis ve bürolar, apartmanlar, oteller, hastaneler, camiler, hamamlar, banyolar vb. için Kaizen elektrikli yerden ısıtma sistemleri, defrost sistemleri,
  • Konutlar, alışveriş merkezleri, okullar, hastaneler, havaalanı, stadyumlar ve otoparkların rampaları, kaldırımları, merdivenleri ve yollarında, viyadükler ve köprülerde, karın ve buzun birikmesi ve buzlanmanın önlenmesi için Kaizen kar buz eritme ve donma önleme sistemleri,
  • Çatılar, oluklar, dereler, iniş boruları, ızgaralar, rögarlar, giderler vb için Kaizen kar buz eritme ve donma önleme sistemleri
  • Temiz su boruları, pis su boruları, yağmur suyu boruları, su depoları vb için Kaizen donma önleme sistemleri,
  • Oteller, hastaneler, toplu konutlar vb yerlerde, Kaizen sıcak su muhafaza sistemleri
  • Aynalar için buğu önleme sistemleri
  • Seralar ve fidan yetiştiricileri için Kaizen yerden ısıtma sistemleri
  • Halı ve çim sahalarda kışın karın birikmesi ve buzlanmanın önlenmesi için Kaizen kar buz eritme ve donma önleme sistemleri

 

Kaliteli hizmeti en uygun fiyata profesyonel kişilerden almak istiyorsanız Isıtmax Elektrikli Yerden Isıtma sistemlerinin internet sitesini ziyaret edebilir ve online fiyat seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.


Bu içerik bisosyo.com üyesi tarafından oluşturulmuş ve yayınlanmıştır. Sitemize üye olarak sizde içerik ekleyebilir ve içeriğinizi ücretsiz yayınlayabilirsiniz.

Advertising

0 Comments

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: İçerikler Telif Hakkı İle Korunmaktadır. İzin Alınmadan Kopyalanamaz, Başka Bir Yerde Paylaşılamaz !